Гройсман закликав перевести торгівлю з касових апаратів на гаджети

31 січня 2018, 15:43
914
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Прем'єр вважає, що Рада повинна скасувати монополію на касові апарати

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявив про важливість прийняття парламентом законодавства, яке допоможе скасувати монополію на касові апарати і дозволить підприємцям використовувати для обліку операцій різні мобільні гаджети.

Про це він заявив у ході засідання уряду, передає УНІАН.

"Потрібно знищити монополію бізнесу на касові апарати, драконівські регуляції у касових апаратах. Щось ми вже скасували рішеннями уряду, щось потрібно ще скасувати рішеннями президента, і такі пропозиції вже у президента. Але є рішення, які потрібно скасувати змінами у законодавство. Потрібно знищити монополію касових апаратів", - сказав прем'єр.

Він також додав, що сьогодні є багато гаджетів, які можна використовувати для обліку продажу, і не змушувати людей платити гроші використовуючи касові апарати.

Нагадаємо, що у липні 2015 року президент Петро Порошенко підписав закон, який скасовує обов'язкове використання касових апаратів для підприємців з річним доходом нижче 1 млн грн.

8 травня 2017 року Кабмін прийняв постанову, яка зобов'язує підприємців продавати побутову техніку тільки через касовий апарат.

Відзначимо, що 23 листопада фахівці Державної фіскальної служби розробили модель портативного касового апарату, який можна використовувати в якості реєстратора розрахункових операцій (РРО).

Крім того, 18 грудня Кабмін підвищив поріг річного обсягу розрахункових операцій з продажу товарів і послуг без застосування касового апарату.

У грудні, Міністерство фінансів України заявило, що розглядає можливість введення цифрових реєстраторів розрахункових операцій (РРО).

Вибір редакції

Політика

Вчора, 08:35

article_img
Просвітили наскрізь. Сильні і слабкі сторони шести ключових кандидатів у президенти
Lifestyle

Вчора, 19:21

article_img
Привіт, Корея! Враження українки від життя в Сеулі
Євробачення

Вчора, 23:41

article_img
Євробачення 2019. Відео всіх виступів і думки членів журі про учасників другого півфіналу нацвідбору в Україні

Головне

Країни

Вчора, 09:29

article_img
У Мюллера є докази листування екс-радника Трампа з WikiLeaks про злом пошти демократів
Геополітика

Вчора, 18:55

article_img
Данія ініціює в ЄС переговори про додаткові санкції проти РФ
Геополітика

Вчора, 19:38

article_img
Путін поскаржився Макрону на "антиросійську кампанію" в Україні