Гройсман заявив про зміну норм будівництва доріг до кінця лютого

13 лютого 2018, 11:02

Уряд до кінця лютого має затвердити нові нормативи будівництва доріг, що передбачають сучасні будівельні рішення.

Про це повідомили у прес-службі уряду.

Гройсман вважає, що зараз дозвільні процедури займають чимало часу і вельми громіздкі. Удосконалення та оптимізація процедурних рішень дозволить прискорити процес будівництва доріг.

Відео дня

"Ми залучаємо мільярди на модернізацію доріг, але виникає питання про будівельні норми. Нам потрібно змінити будівельні норми - швидко", - сказав прем'єр.

У Кабіні також додали, що такий підхід повністю узгоджується з презентованою в минулому році програмою 500-500-1000 - планом будівництва 500 кільцевих розв'язок, 500 острівців безпеки 1000 наземних пішохідних переходів на дорогах України.

Нагадаємо, що у січні поточного року глава уряду вийшов з ініціативою підвищення уваги до проблеми безпеки дорожнього руху і удосконалення норм будівництва доріг з метою перевірки якості будівництва та ефективного використання коштів. Гройсман запропонував не тільки проаналізувати нормативну базу з означених питань, а й створити Координаційну раду з питань безпеки дорожнього руху.

Раніше міністр інфраструктури Володимир Омелян заявляв, що дорожню галузь у 2018 році профінансують приблизно на 50 млрд грн.

Міністр додав, що з 1 січня 2018 року регіональна дороги передані на баланс місцевої влади. Також з цієї ж дати почав працювати Державний дорожній фонд, надходження до якого очікуються в сумі 32,6 млрд грн.

Додамо, що у січні в Укравтодорі оприлюднили перелік доріг, які відремонтують у 2018 році.

Показати ще новини
Радіо NV
X