Гройсман вирішив боротися з "космічними" зарплатами і преміями в Нафтогазі та Укрпошті

9 листопада 2018, 15:07

Уряд має намір переглянути майбутні контракти керівників компаній Нафтогаз України і Укрпошти в питанні розміру зарплат.

Про це заявив прем'єр-міністр Володимир Гройсман, передає ЕП.

"Контракти з керівниками компаній вже підписані, тому я не можу втручатися, щоб їх переглядати. Але точно можу сказати: як тільки ці контракти закінчаться, в цій вакханалії з космічними зарплатами я поставлю крапку. Жоден договір не буде мною підписаний на тих же умовах, які є сьогодні. Мільйонні, десятимільйонні премії - це просто неприпустимо. Ринкова зарплата - добре, але це ринкова зарплата, а не захмарна, яку сьогодні отримують", - сказав він.

Відео дня

Також Гройсман зазначив, що категорично не згоден з політикою Нафтогазу щодо надмірних премій, надмірних заробітних плат.

"У мене є багато претензій до управління Нафтогазом. Я це говорив неодноразово. Тому уряд прийняв рішення обмежити виплати", - сказав прем'єр.

Він також додав, що уряд "наведе порядок з викручуванням рук там, де є нормальна ситуація з оплатою газу".

Нагадаємо, що Наглядова рада Нафтогазу підтримала виплату бонусів правлінню компанії у зв'язку з перемогою в Стокгольмському арбітражі над російським монополістом компанією Газпром.

Затверджений розмір бонусів становить 1% від суми виграшу (в цьому випадку - $4,56 млрд). Таким чином, правління має отримати виплату в розмірі $45,6 млн.

При цьому прем'єр-міністр Володимир Гройсман попросив наглядову раду Нафтогазу переглянути рішення щодо преміювання.

Пізніше Генпрокуратура відкрила кримінальне провадження через багатомільйонні премії в Нафтогазі.

У вересні, главу Нафтогазу Андрія Коболєва оштрафували за відмову розкрити одержувачів багатомільйонних премій.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X