Гройсман розповів, коли запустять перші локомотиви General Electric

8 серпня 2018, 13:28

Україна восени розраховує ввести в експлуатацію перші локомотиви General Electric.

Про це заявив прем'єр-міністр Володимир Гройсман, передає прес-служба уряду.

"Восени починаємо отримувати новий рухомий склад - за планами спільного виробництва General Electric. Ми багато втратили (рухомого складу, - ред.) на окупованій території. Але компанія задіяна, справи йдуть", - сказав прем'єр.

Відео дня

Гройсман також звернув увагу, що одночасно з оновленням фондів відбудеться і оновлення управління державною компанією, викорінення тіньових махінацій і ручного управління, яке спостерігалося в минулі періоди.

"Компанія – мільярдер, Укрзалізниця була опутана усілякими схемами і вузлами. Починаємо відмотувати, вичисляти ворогів і виводити ситуацію із стану занепаду", - сказав він.

Раніше повідомлялося, що локомотівні бригади Укрзалізниці пройдуть навчання для роботи і обслуговування локомотивів General Electric за кордоном.

Нагадаємо, угода між Укрзалізницею і GE на суму близько $1 млрд передбачає оновлення і модернізацію тягового рухомого складу. На першому етапі планується поставка УЗ 30-ти магістральних тепловозів.

При цьому 10% складових виробництва повинно бути локалізовано в Україні. Згодом локомотиви будуть складатися з не менш ніж 40% українських комплектуючих. Вартість локомотивів - $4,7 млн за кожен. В цілому сума контракту першої партії становить $140 млн.

У липні GE виготовила перший локомотив згідно з рамковою угодою з Укрзалізницею.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X