Гройсман пообіцяв не допустити зростання цін на паливо

18 квітня 2018, 12:01

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що уряд не буде приймати рішення, які можуть привести до підвищення цін на нафтопродукти.

Про це він сказав на засіданні уряду, передає агентство Інтерфакс-Україна.

"Знову починається турбулентність з точки зору "віщунів", які кажуть, що будуть прийняті якісь рішення, які ведуть до підвищення цін на паливо. Хочу запевнити всіх українських громадян: чи не буде прийнято жодного рішення комісії з торгівлі або уряду, яке могло б привести до монополізації, змови, або підвищення цін на паливо", - сказав він.

Відео дня

Прем'єр додав, що виступає за модернізацію українських нафтопереробних заводів і будівництво нових підприємств в країні, проте вважає неприйнятними спроби створення штучних монополій.

Нагадаємо, що компанія Укртатнафта (Кременчуцький нафтопереробний завод) просить Міністерство економічного розвитку і торгівлі України запровадити квоти на імпорт бензинів і дизельного палива з 1 травня 2018 року.

Як зазначають в компанії, введення квот дозволить подолати залежність України від поставок з Росії і підвищити завантаження вітчизняних нафтопереробних заводів.


Укртатнафта управляє Кременчуцьким НПЗ проектною потужністю 18,6 млн тонн. У жовтні 2007 року оперативний контроль над Укртатнафтою встановила група Приват Ігоря Коломойського.

Показати ще новини
Радіо NV
X