Гройсман переклав відповідальність за відсутність гарячої води в Києві на Нафтогаз

3 жовтня 2018, 16:19

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман закликав керівництво Нафтогазу не затягувати з вирішенням проблеми газопостачання і забезпеченням гарячою водою столиці.

"Уряд все, чим міг, допоміг, щоб в найближчі дні або тиждень Київ отримав всі житлово-комунальні послуги, включно з гарячою водою. Мінфін провів свою роботу, зараз м'яч - на боці Нафтогазу. Я звертаюся до керівництва Нафтогазу [...] щоб не зволікали із запуском тепла, якщо це знадобиться, і гарячої води", - цитує його агентство Інтерфакс-Україна з урядового засідання 3 жовтня.

Відео дня

Нагадаємо, що жителі Києва знаходяться без централізованих поставок гарячої води вже кілька місяців. Це пов'язано з процесом передачі цілісного енергетичного комплексу Києва від приватної компанії Київенерго олігарха Ріната Ахметова комунальному підприємству Київтеплоенерго.

Заборгованість Київенерго перед Нафтогазом становить близько 3,3 млрд грн, з них 729 млн грн - заборгованість держави за субвенцією, 2,6 млрд грн - заборгованість споживачів перед Київенерго.

Київ повинен був завершити прийом теплових мереж від Київенерго, яке використовувало їх з 2001 року. Фінальний етап передачі був запланований на 1 серпня: Київтеплоенерго мало прийняти ТЕЦ-5, ТЕЦ-6 і сміттєспалювальний завод Енергія.

Нафтогаз України не погоджувався підписувати договір з Київтеплоенерго у зв'язку з відмовою Київської міської державної адміністрації приймати на Київтеплоенерго борги, раніше сформовані Київенерго перед НАКом. На думку Нафтогазу, така позиція КМДА суперечить ст.22 закону Про теплопостачання.

Показати ще новини
Радіо NV
X