Гройсман переклав відповідальність за відсутність гарячої води в Києві на Нафтогаз

3 жовтня 2018, 16:19
782
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Фото: Володимир Гройсман/facebook

Гройсман: Зараз м'яч - на боці Нафтогазу

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман закликав керівництво Нафтогазу не затягувати з вирішенням проблеми газопостачання і забезпеченням гарячою водою столиці.

"Уряд все, чим міг, допоміг, щоб в найближчі дні або тиждень Київ отримав всі житлово-комунальні послуги, включно з гарячою водою. Мінфін провів свою роботу, зараз м'яч - на боці Нафтогазу. Я звертаюся до керівництва Нафтогазу [...] щоб не зволікали із запуском тепла, якщо це знадобиться, і гарячої води", - цитує його агентство Інтерфакс-Україна з урядового засідання 3 жовтня.

Нагадаємо, що жителі Києва знаходяться без централізованих поставок гарячої води вже кілька місяців. Це пов'язано з процесом передачі цілісного енергетичного комплексу Києва від приватної компанії Київенерго олігарха Ріната Ахметова комунальному підприємству Київтеплоенерго.

Заборгованість Київенерго перед Нафтогазом становить близько 3,3 млрд грн, з них 729 млн грн - заборгованість держави за субвенцією, 2,6 млрд грн - заборгованість споживачів перед Київенерго.

Київ повинен був завершити прийом теплових мереж від Київенерго, яке використовувало їх з 2001 року. Фінальний етап передачі був запланований на 1 серпня: Київтеплоенерго мало прийняти ТЕЦ-5, ТЕЦ-6 і сміттєспалювальний завод Енергія.

Нафтогаз України не погоджувався підписувати договір з Київтеплоенерго у зв'язку з відмовою Київської міської державної адміністрації приймати на Київтеплоенерго борги, раніше сформовані Київенерго перед НАКом. На думку Нафтогазу, така позиція КМДА суперечить ст.22 закону Про теплопостачання.

Вибір редакції

IT-індустрія

Сьогодні, 12:05

article_img
Невловимий месенджер. Як Росія знову безуспішно намагається заблокувати Telegram
Події

Сьогодні, 16:20

article_img
Неповнолітніх не притягатимуть до кримінальної відповідальності за нетяжкі злочини
Події

Сьогодні, 15:50

article_img
У підземеллі Львова знайшли середньовічний меч - відео

Головне

Політика

Сьогодні, 15:15

article_img
Батьківщина висунула Тимошенко кандидатом у президенти
Футбол

Сьогодні, 00:59

article_img
Роналду не забив пенальті в матчі Ювентуса, Мілан повернувся в зону Ліги чемпіонів
Країни

Сьогодні, 13:27

article_img
Один з пасажирів рейсу Сургут - Москва вимагав летіти до Афганістану - РосЗМІ