Грецька компанія вирішила купити великого українського виробника товарів для будинку

25 квітня 2018, 18:10

Антимонопольний комітет України (АМКУ) має намір розглянути питання про надання грецькій компанії споживчих товарів GR Sarantis Cyprus Limited дозволу на придбання контролю в компанії Ivybridge Ventures Limited, яка володіє 100% великого українського виробника товарів для будинку Ергопак.

Відповідне питання внесене до порядку денного засідання АМКУ 26 квітня, передає Інтерфакс-Україна.

Також наголошується, що Sarantis Group у березні 2018 року повідомила про укладення угоди з придбання 90% статутного капіталу Ергопак, яка підлягає затвердженню АМКУ.

Відео дня

"Це придбання відповідає плану стратегічного зростання групи і відзначає її входження на нову перспективну територію. Sarantis Group має намір впровадити європейський бренд свого портфеля, зокрема, у косметичному бізнесі", - наголошується у повідомленні.

Раніше повідомлялося, що Ергопак планує придбати український виробник товарів для дому та особистої гігієни корпорація Біосфера (торгові марки Фрекен Бок, Vortex, Фреш Бери, Eventa і інші), і в лютому поточного року АМКУ повідомив про початок розгляду справи про концентрацію. Однак джерело агентства повідомляло, що ця угода з великою ймовірністю може не відбутися.


Sarantis Group - компанія споживчих товарів, заснована у Константинополі в 1930 році. Дочірні компанії Sarantis працюють у Польщі, Румунії, Болгарії, Сербії, Чехії, Угорщини, Македонії, Боснії і Португалії. Дистриб'юторська мережа налічує близько 65 тис. точок продажів (супермаркети, салони краси і аптеки) в Південній і Східній Європі. Компанія реалізує продукцію власних брендів і є дистриб'ютором ряду марок в сегментах Mass Market Cosmetics, Household Products, Health & Care Products. Крім того, Sarantis Group є дистриб'ютором великих європейських косметичних брендів сегмента Luxury Cosmetics (Prada, Nina Ricci, Trussardi, Valentino та ін.). Консолідований оборот компанії в 2017 році склав €343,16 млн проти €329,02 млн у 2016 році, чистий прибуток виріс на 16,8% - до €28,63 млн. Частка експорту склала 64,4% загального обсягу продажів.


Ергопак виробляє товари під торговими марками Дрібниці життя, DOMI, Novax, торговою маркою для експортного ринку Акція. Крім власних торгових марок, Ергопак виробляє продукцію під власними торговими марками для таких мереж, як Ашан, Білла, Експансія, Метро, АТБ, Фуршет. За даними компанії, в 2017 році оборот Ергопак склав $29 млн, частка експорту - 46%. Вартість підприємства оцінюється в $20 млн.

Показати ще новини
Радіо NV
X