Horizon Capital вирішив купити українську кондфабрику

12 жовтня 2018, 20:06

Антимонопольний комітет України (АМКУ) дозволив кіпрській Ділбета Інвестментс Лімітед з групи Horizon Capital спільно з кіпрською Sermola Holdings Limited купити кондитерську фабрику Ярич.

Про це повідомили у прес-службі АМКУ.

Відзначається, що концентрація полягає в придбанні компанією Ділбета спільно з Sermola кіпрську Yarych Holdings Limited Володимира Гнатюка, якій належить 100% кондитерської фабрики Ярич.

Відео дня

Як повідомляє агентство Інтерфакс-Україна, у Horizon Capital поки не коментують цю інформацію.


Кондитерська фабрика Ярич виробляє затяжне печиво і крекери під ТМ Yarych, а також торти під ТМ Rozalini. Потужність фабрики становить до 1,9 тис. тонн готової продукції в місяць.

На даний момент продукція кондитерської фабрики Ярич представлена на ринку Польщі під торговими марками інших великих рітейлерів: Carrefour, Auchan, Eurocash.

В основному продукція постачається в Польщу і Чехію, також є регулярні експортні постачання в США, країни Близького Сходу і Прибалтики.

Horizon Capital заснована у 2006 році чотирма партнерами, які розпочали свою співпрацю з інвестиційним фондом Western NIS Enterprise Fund (WNISEF), створеним американським урядом у 1994 році з капіталом $150 млн для України і Молдови. Наразі мажоритарієм і головним виконавчим директором Horizon Capital є Олена Кошарна. Офіси компанії розташовані в Києві та Чикаго.

Horizon Capital управляє фондами прямих інвестицій понад 40 інституціональних інвесторів із активами понад $800 млн, серед яких WNISEF, EEGF (створений в 2006 році з капіталом $132 млн) і EEGF II (створений в 2008 році з капіталом $370 млн). Засоби зазначених фондів інвестуються компанією в проекти в Україні, Молдові та Білорусі. Фонди Horizon Capital є одними з найбільш активних інвесторів в ІТ-сектор регіону.

Показати ще новини
Радіо NV
X