Horizon Capital залучила в інвестфонд для України і Молдови $200 млн

24 січня 2019, 10:00

Компанія Horizon Capital, що займається управлінням фондами прямих інвестицій, заявила про залучення до свого фонду Emerging Europe Growth Fund III $200 млн для України і Молдови.

Про це йдеться в її офіційному релізі.

При цьому наголошується, що ця сума істотно перевищує заявлений спочатку обсяг в $150 млн.

"Інвестиційна стратегія EEGF III орієнтована на швидко зростаючі експортно орієнтовані компанії, що використовують українську конкурентоспроможну платформу собівартості для генерації глобальних доходів, перш за все у сфері ІТ, легкої промисловості, харчування і сільського господарства", - йдеться у повідомленні.

Відео дня

Таким чином, розмір інвестицій в одну компанію, які буде вкладено протягом наступних 2-3 років, буде від $5 млн.

На сьогодні EEGF III здійснив уже шість інвестицій, п'ять з яких були направлені у ключові сектори, які є локомотивом українського експортного буму і мають доступ до світових ринків.

Серед них глобальна продуктова ІТ-компанія Genesis, велика компанія за надання ІТ-послуг Intellias, провідний виробник печива Ярич, а також молдавський банк MAIB.

У Horizon Capital зазначають, що українські компанії завдяки їх виключній вартості, швидким темпам зростання у порівнянні з іншими країнами і близькістю до європейського ринку виявилися дуже цікавими для міжнародних інвесторів.

"Успішне завершення процесу залучення інвестицій до EEGF III і суттєве перевищення нашої початкової мети - це потужний сигнал про наявність величезних можливостей в Україні для тих інвесторів, які дивляться далі медійних заголовків", - додала засновник і головний виконавчий директор компанії Олена Кошарна.

Показати ще новини
Радіо НВ
X