Horizon Capital купив частину великої української IT-компанії

28 вересня 2018, 13:31

Інвестиційний фонд Horizon Capital купив міноритарну частку в українській IT-компанії Intellias.

Про це повідомили в IT-компанії, передає Інтерфакс-Україна.

"Intellias розширює діяльність в Східній і Центральній Європі за рахунок отримання інвестицій від Horizon Capital", - йдеться у повідомленні.

Відео дня

Розмір частки та інші деталі угоди не розголошуються.

За словами CEO компанії Intellias Віталія Седлера, залучення інвестицій від фонду важливе для компанії, так як вона розширює свою присутність в Україні і за її межами, кількість її працівників з 2013 року зросла більш ніж в сім разів.


Компанія Intellias заснована у Львові в 2002 році, входить в десятку найбільших компаній на вітчизняному ринку. Надає повний комплекс послуг по розробці програмних продуктів. Intellias заснували Віталій Седлер і Михайло Пузраков, які продовжують керувати компанією.


Крім того, наголошується, що Intellias планує відкрити Центри розробки в Харкові та Івано-Франківську, а в майбутньому - в країнах Центральної та Східної Європи.

"Ми розглядаємо цю інвестицію як початок нового етапу нашого розвитку", - сказав співзасновник і голова ради директорів Intellias Михайло Пузраков.


Horizon Capital заснована у 2006 році чотирма партнерами, які розпочали свою співпрацю з інвестиційного фонду Western NIS Enterprise Fund (WNISEF), створений американським урядом в 1994 році з капіталом $150 млн для України і Молдови. Наразі мажоритарієм і головним виконавчим директором Horizon Capital є Олена Кошарна. Офіси копанні розташовані в Києві та Чикаго.

Horizon Capital управляє фондами прямих інвестицій понад 40 інституціональних інвесторів із активами понад $800 млн, серед яких WNISEF, EEGF (створений в 2006 році з капіталом $132 млн) і EEGF II (створений в 2008 році з капіталом $370 млн). Засоби зазначених фондів інвестуються компанією в проекти в Україні, Молдові та Білорусі. Фонди Horizon Capital є одними з найбільш активних інвесторів в ІТ-сектор регіону.

Показати ще новини
Радіо НВ
X