Horizon Capital купил кондфабрику в Україні

1 листопада 2018, 13:12

Фонд, яким керує компанія Horizon Capital, придбала міноритарний пакет акцій львівської фабрики Ярич.

Про це повідомляється у прес-релізі Ярич, пише ЕП.

У компанії відзначили, що планують нарощувати виробництво і збільшувати свою присутність в Україні і за кордоном, тому партнерство з Horizon Capital є основою стратегії розширення.

Відео дня


Кондитерська фабрика Ярич виробляє затяжне печиво і крекери під ТМ Yarych, а також торти під ТМ Rozalini. Потужність фабрики становить до 1,9 тис. тонн готової продукції в місяць. Наразі продукція кондитерської фабрики Ярич представлена на ринку Польщі під торговими марками інших великих рітейлерів: Carrefour, Auchan, Eurocash.

В основному продукція постачається в Польщу і Чехію, також є регулярні експортні постачання в США, країни Близького Сходу і Прибалтики.


В основному продукція постачається в Польщу та Чехію, також є регулярні експортні поставки в США, країни Близького Сходу і Прибалтику.

Зараз компанія займає 33% українського ринку фасованого печива з торговими марками Maria, Petit Beurre і The Crackers. За останні кілька років експортна частка доходу кондфабрика Ярич збільшилася втричі - до 25%, відзначили у компанії.


Horizon Capital заснована у 2006 році чотирма партнерами, які розпочали свою співпрацю з інвестиційним фондом Western NIS Enterprise Fund (WNISEF), створеним американським урядом у 1994 році з капіталом $150 млн для України і Молдови. Наразі мажоритарієм і головним виконавчим директором Horizon Capital є Олена Кошарна. Офіси компанії розташовані в Києві та Чикаго.

Horizon Capital управляє фондами прямих інвестицій понад 40 інституціональних інвесторів із активами понад $800 млн, серед яких WNISEF, EEGF (створений в 2006 році з капіталом $132 млн) і EEGF II (створений в 2008 році з капіталом $370 млн). Засоби зазначених фондів інвестуються компанією в проекти в Україні, Молдові та Білорусі. Фонди Horizon Capital є одними з найбільш активних інвесторів в ІТ-сектор регіону.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X