Сім переваг корпоративного таксі

4 жовтня 2017, 14:20
Новини компаній

Словацький мобільний додаток для замовлення таксі HOPIN, який працює в Києві з минулого літа, розпочав розвиток сервісу для корпоративного сегменту

Корпоративна програма від HOPIN надає широкі можливості для зручного замовлення таксі співробітниками компанії зі своїх смартфонів, без телефонних дзвінків диспетчерам, нудних очікувань смс та зайвих відволікань адміністративного персоналу для замовлення авто.

Відео дня

З допомогою власного кабінету у корпоративному порталі HOPIN керівництво компанії може повністю контролювати витрати на користування таксі, надавати доступ до створення замовлень своїм колегам у потрібний час, з потрібними лімітами, та не хвилюватись, що кошти будуть витрачатись не за призначенням.

Також власний кабінет компанії надає можливість детального онлайн-огляду кожної поїздки з інформацією про дату, час, подоланий маршрут на карті та вартість проїзду.

Переваги співпраці з HOPIN TAXI:

  1. Жодних чеків або "незрозумілих" поїздок. З HOPIN Ваша компанія буде оплачувати поїздки за безготівковим розрахунком, з отриманням всіх необхідних бухгалтерських документів.
  2. Онлайн-огляд кожної поїздки. Ви маєте можливість переглядати кожну поїздку через корпоративний портал.
  3. Детальний огляд поїздок. Хто, коли, звідки, куди, за скільки.
  4. Перегляд подоланого маршруту на карті. Перевіряйте пересування таксі зі співробітниками компанії.
  5. Сповіщення. Надсилання сповіщень на електронну пошту у випадку перевищення ліміту чи несанкціонованих поїздок.
  6. Контроль поїздок. Налаштуйте точний час, коли Ваші співробітники зможуть робити замовлення.
  7. Сучасність та надійність. HOPIN – зручний європейський додаток для замовлення таксі.

Зареєструйте Вашу компанію у корпоративній програмі HOPIN

HOPIN TAXI – європейський мобільний додаток, що дозволяє замовляти таксі зі смартфону, планшету, або ПК, без дзвінків та нудних очікувань смс від диспетчерів. Додаток працює у Братиславі, Празі, Любляні та Києві.

Показати ще новини
Радіо NV
X