Голова офісу Національної інвестради розповіла про можливі плани розвитку Ryanair в Україні

10 вересня 2018, 16:11

Цього року Офіс Національної інвестиційної ради обговорював з керівництвом Ryanair можливість заснування в Україні внутрішньої компанії, яка розроблятиме для лоукостера всі IT-продукти.

Про це заявила голова офісу Національної інвестиційної ради Юлія Ковалів в ефірі програми Грошi вперед! на Радіо НВ.

"Одна з ідей, які ми обговорювали в керівництвом Ryanair - це власне заснувати в Україні внутрішню компанію, яка розробляє для лоукостера всі IT-продукти", - сказала вона.

Відео дня

Також Ковалив зазначила, що наступний захід на внутрішні перельоти по Україні.

"Наступний захід на перельоти в середину України, адже у нас є 20 внутрішніх аеропортів, і якщо ми подивимося на з'єднання, і на саме страшне на ціни на перельоти. От для порівняння квиток Ryanair до Берліна коштує 30, то до Запоріжжя біля 5-6 тис. грн", - сказала голова офісу Національної інвестради

Крім того, вона додала, що жодна з компаній не вимагає прямих фінансових вливань або дотацій, але для компанії важливо, щоб аеропорт був належної якості.

"Якщо ми говоримо про вхід лоукостів у середину країни, то знову ж таки важливий рівень аеропортових зборів, але всі компанії розуміють, чим дешевший квиток, тим швидше авіалінії стануть конкурентними", - сказала вона.

Нагадаємо, що 3 вересня, в Україну зайшов Ryanair, і запустив з аеропорту Бориспіль перший рейс за маршрутом Берлін - Київ - Берлін (Шенефельд).

Авторська програма Олега Гавриша та Андрія Юхименка Грошi вперед! вихід в ефірі Радіо НВ щосуботи о 17:00.

Показати ще новини
Радіо НВ
X