Керівник фондової фірми, яку обшукала СБУ, назвав справу "замовною"

12 жовтня 2018, 11:12

Засновник і партнер інвестиційної групи (ІГ) Універ Тарас Козак вважає проведені Службою безпеки України обшуки в його компанії і у нього вдома "замовним".

Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

"Наслідки і висновки: репутаційні збитки. Як особисті, так і групи. Це найнеприємніше. Мабуть, цього і домагалися замовники справи. Так, я переконаний, що справа" замовлено", - написав він, додавши, що поки не може повідомити про доказах.

Відео дня

За його словами, в результаті обшуків було зупинено роботу кількох компаній ІГ Універ і зірвалося кілька угод. "Запевняю, що всі наші зобов'язання будуть виконані", - підкреслив він.

Коментуючи хід самих обшуків, він повідомив, що "все було досить культурно: ніяких "масок-шоу", залякувань і свавілля". За його словами, у будинку нічого вилучено не було, тоді як в офісі Універу "матеріалів справи - тисячі".

Козак також подякував за підтримку політикам, бізнес-партнерам і клієнтам.

Зокрема, зі словами підтримки до нього звернулася в.о.міністра фінансів Оксана Маркарова. "Твоя репутація зароблена роками роботи і твоїми справами. І ми всі її знаємо. За це точно можеш не переживати. Тримайся", - написала вона йому з Балі, де зараз знаходиться на осінніх зустрічах Міжнародного валютного фонду і Світового банку.

У свою чергу глава регулятора фондового ринку - Нацкомісії з цінних паперів - Тимур Хромаєв підкреслив, що "дуже здивований" обшуками СБУ саме фондових бірж.

"Біржі визначені як суб'єкти критичної інфраструктури держави, що мають вплив на фінансову стабільність країни, їх діяльність регламентується фінансовим законодавством. Використання таких засобів слідства повинно мати дуже тверде обґрунтування!", - написав він на своїй сторінці в Facebook.

Нагадаємо, 11 жовтня СБУ провела масові обшуки в десятці фондових компаній, вилучивши безліч документів.

Показати ще новини
Радіо NV
X