Глава Нацкомісії з енергетики прокоментував недопуск до конкурсного відбору

13 квітня 2018, 19:41
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Глава Національної комісії держрегулювання у сфері енергетики і комунальних послуг (НКРЕКУ) Дмитро Вовк хоче скористатися можливістю подати додаткові документи протягом двох днів на участь у відборі нових членів НКРЕКУ.

Про це він розповів агентству РБК-Україна.

"Порядком передбачена можливість додати (на розгляд конкурсної комісії - ред) документи протягом 2 діб, тому буду діяти відповідно", - сказав Вовк.

Відео дня

Нагадаємо, що сьогодні 13 квітня конкурсна комісія з відбору нових членів в НКРЕКУ не допустила нинішнього голови Дмитра Вовка до конкурсу через відсутність досвіду.

Раніше повідомлялося, що до складу Національної комісії входить 6 осіб. У березні 2017 року президент Петро Порошенко затвердив план ротації всього складу НКРЕКП. Кожні півроку в комісії мали обирати по два нових представники.

Раніше повідомлялося, що президент залишив Нацкомісію з енергетики недієздатною, звільнивши одразу двох її членів.

У листопаді 2017 року роботу Нацкомісії була заблокована. НКРЕКП не змогла зібратисячерез відсутність кворуму.

Після цього Рада віддала НКРЕКП під контроль Порошенка. Парламент ухвалив закон, що дозволяє президенту одноосібно призначати на вакантні посади членів НКРЕКП. Таке право надається главі держави тимчасово, до конкурсного відбору нових членів регулятора.


Дмитро Вовк очолив НКРЕКП у грудні 2014 року в віці 25 років. У 2009-2013 роках він працював у фінансовій компанії Інвестиційний капітал Україна (ICU), який належав екс-голові Нацбанку Валерії Гонтаревій. У 2013-2014 роках він працював національним менеджером в кондитерській компанії Roshen у Москві. Термін його повноважень на посаді глави Нацкомісії закінчується у травні 2018 року.

За час каденції Вовка була прийнята скандально відома формула Роттердам+ для теплової генераціі. Комісія намагалася запровадити абонплату за газ, а також прийняла рішення про введення стимулюючого тарифоутворення для обленерго (Rab-тарифи).

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X