Глава Нацкомісії з енергетики оскаржив недопуск до конкурсного відбору

17 квітня 2018, 16:42

Нинішній глава Національної комісії, що здійснює регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП), Дмитро Вовк оскаржив рішення комісії щодо відбору нових членів регулятора про відмову йому в участі в конкурсі через недостатній досвід роботи в сфері енергетики.

Про це написала член конкурсної комісії Світлана Голікова на своїй Facebook-сторінці.

За її словами, Вовк подав роз'яснення з досвіду роботи в ICU. Крім того, вона додала, що всі подані документи будуть розглядатися на засіданні комісії в середу, 18 квітня.

Відео дня

Нагадаємо, що 13 квітня конкурсна комісія з відбору нових членів в НКРЕКП не допустила Вовка до конкурсу через відсутність досвіду.

Пізніше Вовк заявив, що хоче скористатися можливістю подати додаткові документи протягом двох днів на участь у відборі нових членів НКРЕКП

Раніше повідомлялося, що до складу Національної комісії входить 6 осіб. У березні 2017 року президент Петро Порошенко затвердив план ротації всього складу НКРЕКП. Кожні півроку в комісії повинні були обирати по два нових представника. Пізніше президент залишив Нацкомісію з енергетики недієздатною, звільнивши відразу двох її членів.

У листопаді 2017 року роботу Нацкомісії була заблокована. НКРЕКП не змогла зібратися через відсутність кворуму.

Після цього, Рада віддала НКРЕКП під контроль Порошенко. Парламент прийняв закон, що дозволяє президенту одноосібно призначати на вакантні посади членів НКРЕКП. Таке право надається главі держави тимчасово, до конкурсного відбору нових членів регулятора.

Показати ще новини
Радіо NV
X