Глава Dragon Capital назвав умови збільшення інвестицій в Україну

4 червня 2018, 17:33

Умовами збільшення інвестицій компаній Dragon Capital є поліпшення інвестиційного клімату та прискорення темпів усунення корупції в правоохоронних органах і судах.

Про це розповів генеральний директор компанії Томаш Фіала в інтерв'ю агентству Інтерфакс-Україна.

Фіала відзначив, що у інвесткомпанії "немає стелі" вільних коштів, і нові угоди будуть залежати від темпів структурних реформ, а також від створення Служби фінансових розслідувань, яка обов'язково повинна відповідати уявленням бізнесу.

Відео дня

"Хочу відзначити: законопроект про Національне бюро фінансової безпеки, зареєстрований у Верховній Раді [главою парламентського комітету з питань податкової та митної політики Ніною Южаніною - НВ], на жаль, до цих уявлень не відповідає, і краще в такому варіанті за нього не голосувати", - сказав він.

Фіала вважає, що якщо не будуть виконані обіцянки, дані президентом Петром Порошенко, узгодити з представниками бізнесу законопроект і створити цей новий орган замість існуючих "каральних" відомств, то "краще дочекатися приходу нових політиків після виборів".

Глава компанії також зазначив, що за три роки інвестиції Dragon Capital в Україні спільно з партнерами склали $250 млн.


Dragon Capital - одна з найбільших груп компаній, які працюють в сфері прямих інвестицій і фінансових послуг і надають повний спектр інвестиційно-банківських і брокерських послуг для корпоративних і приватних клієнтів. Компанія заснована в 2000 році в Києві.

Dragon Capital Investments Limited входить до групи компаній Dragon Capital, засновану в 2000 році і є однією з найбільших на інвестринку України. Працює в сфері прямих інвестицій і фінансових послуг, надає повний спектр інвестиційно-банківських і брокерських послуг для корпоративних і приватних клієнтів. Кінцевим бенефіціаром в держреєстрі зазначений громадянин Чехії, президент Європейської бізнес-асоціації Томаш Фіала.


Нагадаємо, що 22 березня 2017 року Кабінет міністрів України попередньо схвалила законопроект про Службу фінансових розслідувань, яку повинні були створити замість податкової міліції та підрозділів по боротьбі з економічними злочинами Національної поліції і Служби безпеки і оборони (СБУ).

У квітні Національна рада реформ заблокував відповідний законопроект. При цьому, прем'єр-міністр України Володимир Гройсман виступив за ліквідацію податкової міліції та підрозділів по боротьбі з економічними злочинами в СБУ і Нацполіціі.

У вересні уряд схвалив законопроект про створення Служби фінансових розслідувань.

28 лютого 2018 року голова комітету Верховної Ради з питань податкової та митної політики Ніна Южаніна заявила про завершення розробки законопроекту про Національне бюро фінансових розслідувань та оприлюднила документ.

Порошенко заявляв, що цей законопроект дозволить припинити тиск на бізнес силових структур, а також стане єдиним органом розслідування несплати податків.

При цьому, Данилюк в інтерв'ю НВ розкритикував ініціативу створення Національного бюро фінансових розслідувань.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X