Данська меблева компанія Hjort Knudsen побудує на Рівненщині меблевий завод з інвестиціями в 11 млн євро

19 жовтня 2020, 12:36

Данський виробник меблів Hjort Knudsen планує побудувати на Рівненщині завод з інвестиціями в 11 млн євро і 1 тис. робочих місць.

Великий данський виробник меблів Hjort Knudsen планує побудувати в околицях Рівного завод з виробництва дизайнерських меблів з початковими інвестиціями в розмірі 11 млн євро. Про це повідомляє пресслужба Рівненської ОДА.

Відео дня

Відзначається, що нове підприємство забезпечить близько 1 тисячі робочих місць. Компанія планує побудувати великий виробничий об'єкт на площах в 40 тис. квадратних метрів. У планах Hjort Knudsen створити на Рівненщині виробництво замкнутого циклу з виготовленням продукції з доданою вартістю.

«На Рівненщину заходить ще один потужний інвестор. Данська швейна компанія Hjort Knudsen прийняла рішення про створення української філії в області. Це буде велике деревообробне підприємство. Важливо, що буде налагоджено екологічно безпечне виробництво та виготовлення продукції з доданою вартістю», - зазначив голова ОДА Віталій Коваль.

В ОДА зазначили, що підготовка до старту цього інвестиційного проекту тривала близько року.

Філія стане підрозділом Товариства Об'єднана мода України, в яке входять аналогічні підприємства у Львові, Почаєві, Великих Мостах та Бродах. Підприємства виробляють дизайнерські меблі, зокрема - крісла, дивани і т. д. Продукція Hjort Knudsen експортується в більш ніж 11 країн Європи.

Hjort Knudsen - датська сімейна компанія, яка спеціалізується на виробництві меблів. Компанія була заснована 50 років тому. Раніше виробництво було налагоджено в Польщі. В Україні у компанії вже є 4 філії, на яких працює 1300 працівників.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X