Генпрокуратура закрила кримінальну справу проти ОККО

31 жовтня 2018, 17:49

Генеральна прокуратура закрила кримінальне провадження проти концерну Галнафтогаз, порушене 17 травня Службою безпеки, у зв’язку з відсутністю кримінального порушення.

Про це повідомили у прес-службі мережі АЗС ОККО.

Згідно з повідомленням, після проведення у серпні обшуків СБУ в офісі компанії, концерн вирішив перевірити законність дій слідчих СБУ і наявності підстав для відкриття кримінального провадження.

Відео дня

На підставі відповідних скарг компанії, суд встановив, що під час проведення обшуків слідчі неправомірно вилучили окреме майно, і зобов’язав їх повернути це майно, що і було виконано.

За словами президента концерну Віталія Антонова, компанія вже більше 15 років проходить щорічний міжнародний аудит.

У компанії відзначили, що закриття цього кримінального провадження має важливе значення для відновлення довіри міжнародних інвесторів та кредиторів до судово-правоохоронної системи України.

Нагадаємо, що 21 серпня працівники Служби безпеки України і Генеральної прокуратури провели обшуки в офісах ОККО у Львові і Києві.

Тоді Антонов заявляв, що компанію звинувачують у фінансуванні дій, вчинених з метою насильницької зміни чи повалення конституційного ладу, захоплення державної влади, зміни меж територій або державного кордону України.


Концерн Галнафтогаз управляє однією з найбільших автозаправних мереж в Україні брендом ОККО. До його складу входить близько 440 АЗК. Мажоритарним акціонером компанії є Віталій Антонов, серед міноритарних акціонерів - Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР). Інституційними інвесторами компаній холдингу також є GoldmanSachs, Horizon Capital, Renaissance Capital, Genesis AssetManagers, LLP тощо.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X