До гуманітарної допомоги українцям на суму понад 5 млн євро «Хенкель» додає новий пакет заходів підтримки

26 травня, 12:07
Новини компаній
Henkel

Henkel

У межах корпоративних гуманітарних проєктів компанія «Хенкель» в Україні та її бренди оголосили про реалізацію нового пакета заходів для надання підтримки українцям під час війни.

Як повідомили у пресслужбі компанії «Хенкель», її бренди Gliss, Syoss, Schauma та Fa передали постраждалим від війни громадам через благодійні організації та волонтерські місії десятки тисяч пакунків гігієнічних засобів.

Відео дня

«22 тис. упаковок гелів для душу та 22 тис. шампунів було передано громадам і містам, що постраждали від воєнних дій і мають гостру потребу в товарах для гігієни через порушені ланцюги поставок і логістики», — повідомили в компанії.

Президент «Хенкель» в Україні Олена Єфремова-Курсік розказала, які регіони отримали підтримку: «Гуманітарна допомога насамперед була спрямована громадам і регіонам, котрі значно постраждали від війни, — територіям і громадам Київської та Чернігівської областей, а також Харківської області. Допомога від компанії „Хенкель“ та її брендів надійшла і до Хмельницької області, що надає прихисток біженцям із небезпечних регіонів України».

Henkel
Фото: Henkel

Пакет гуманітарної допомоги від компанії «Хенкель» та її брендів Gliss, Syoss, Schauma та Fa спрямовано безпосередньо територіальним громадам постраждалих регіонів і був наданий для поширення благодійним фондам і волонтерським рухам. Це «Фонд миру і добра», «Твоя опора», Холдинг громадських ініціатив «Група впливу», Благодійний фонд «Життя всупереч», Благодійний фонд «СОС Штаб громадянської оборони».

Раніше повідомлялося, що пакет програм солідарності та гуманітарних проєктів міжнародної компанії Henkel, її брендів та українських бізнес-підрозділів для України перевищив 5 млн євро.

У межах корпоративних гуманітарних проєктів, гуманітарних ініціатив корпоративних волонтерів «Хенкель» з України та країн ЄС, мережі міжнародних партнерів компанія «Хенкель» та її бренди продовжують надання допомоги лікарням, постраждалим від війни українцям і громадам, притулкам для біженців, волонтерським рухам, фондам і благодійним організаціям, закладам для дітей, які залишилися без батьківського піклування.

На початку війни глобальна компанія Henkel засудила напад військ Російської Федерації на Україну та підтримала заклик міжнародного співтовариства негайно вивести російські війська з території України. Згодом компанія офіційно заявила про припинення діяльності в РФ.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X