Heineken звинуватили у порушенні обіцянки піти з Росії. У компанії кажуть, що «це категорично невірно»

22 лютого, 16:43
Heineken вирішив піти з російського ринку майже рік тому (Фото:Allec Gomes\Unsplash)

Heineken вирішив піти з російського ринку майже рік тому (Фото:Allec Gomes\Unsplash)

Нідерландська Heineken спростувала звинувачення у порушенні обіцянки піти з Росії.

Нідерландське видання Follow The Money звинуватило компанію Heineken у тому, що вона, попри власні обіцянки, продовжує діяльність у Росії.

Про це йдеться у публікації від 21 лютого.

Відео дня

Зокрема компанія продає в РФ пиво своїх міжнародних брендів, таких як Amstel, і запускає нові продукти. На це звинувачення компанія відреагувала пресрелізом, в якому запевнила, що, як і раніше, планує піти з Росії та продати бізнес у цій країні.

«Ми дуже стурбовані недавніми новинними публікаціями, в яких неправильно говориться, що „Heineken порушила свою обіцянку піти з Росії“. Це категорично неправильно і вводить в оману», - йдеться у заяві у компанії.

У Heineken заявили, що докладають усіх зусиль, щоб передати наш бізнес життєздатному покупцю за дуже складних обставин, і ми очікуємо на значні фінансові втрати для компанії в розмірі близько 300 млн євро.

Також у компанії додали, що російські співробітники роблять все можливе, щоб зберегти бізнес після повного виключення бренду Heineken з лістингу, щоб уникнути націоналізації і забезпечити безпеку своїх засобів до існування.

У Heineken підкреслили, що між материнською компанією та місцевим бізнесом у Росії немає обміну грошовими коштами, материнська компанія не отримує жодних дивідендів, корпоративних зборів чи роялті.

Про те, що нідерландська компанія Heineken вирішила піти з Росії, повідомлялося ще в березні минулого року.

Як повідомлялося, пивоварна компанія Carlsberg розраховує завершити продаж російського бізнесу в 2023 році.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X