Австрійській Head Group дозволили будувати завод у Вінниці - заступник мера

18 січня 2022, 12:51

Австрійський виробник спортивних товарів Head Group отримав дозвіл на будівництво заводу у Вінниці. Завод буде одним із найбільших виробничих підприємств компанії.

Австрійський виробник спортивних товарів Head Group отримав дозвіл Державної інспекції архітектури та містобудування України на початок будівництва заводу у Вінниці.

Відео дня

Про це у Facebook написав заступник мера міста Андрій Очеретний.

« Завершення будівництва заводу та введення в експлуатацію виробничих приміщень заплановано на грудень 2022 року. У створення виробничих, адміністративних та складських приміщень компанія планує вкласти близько 80 млн. євро», - зазначив Очеретний.

Заступник міського голови уточнив, що з 12 травня 2021 року на майданчику тривали підготовчі роботи земельної ділянки. Зокрема, було знято понад 100 тис. куб м родючого шару ґрунту, змонтовано залізобетонні опори для прокладання кабельної лінії електропостачання, проведено мережі тимчасового підключення від підстанції.

Відповідно до проекту, будівля заводу складатиметься з виробничих та складських приміщень, адміністративно-побутового корпусу та швейного цеху. У виробничому корпусі розмістять цехи з виготовлення лиж, черевиків та кріплень, а також склади сировини та готової продукції.

Загальна площа виробничих приміщень після введення у 2023 році підприємства в експлуатацію становитиме 43 тис. кв. м.

Очікується, що завод буде одним із найбільших заводів Head Group у світі та забезпечить роботою понад 1200 жителів Вінниці.

Про те, що австрійська компанія HEAD Group розпочала підготовчі роботи з будівництва заводу з виробництва лижного спорядження на території індустріального парку Вінтер Спорт у Вінниці, повідомлялося у травні 2021 року.

У березні 2019 року ТОВ Хед Вінниця перемогло на аукціоні з продажу земельної ділянки площею 25 га на території Вінницького індустріального парку. Компанія запропонувала за нього 34,5 млн грн. Head планувала розпочати будівництво заводу у квітні 2020 року, проте перенесла його через пандемію коронавірусу.

У Вінницькій міській раді нагадали, що у 2018 році на ділянці, яку зарезервували під індустріальні парки по вулиці Немирівське шосе, запустила завод компанія UBC Group Гуменного, яка виробляє холодильне та морозильне обладнання.

Head International Holding GmbH - австрійська корпорація, що виробляє спортивне спорядження для зимових видів спорту, тенісу та підводного плавання з аквалангом. Виробництво компанії розташоване в Австрії, Чехії, Болгарії, Китаї. Компанія є у 85 країнах світу.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X