Газпром побачив нову загрозу для Росії

2 квітня 2018, 08:58

Російський монополіст Газпром побачив ризики економічної і енергетичної безпеки Росії в розвитку виробництва скрапленого природного газу в країні.

Про це заявили в компанії, передає Інтерфакс.

Зокрема, Газпром зазначає, що падіння середньої ціни реалізації російського газу на зовнішньому ринку через ймовірну конкуренцію з трубопровідними поставками може призвести до зниження доходів російського бюджету.

Відео дня

У компанії вважають, що під час коригування федеральних документів стратегічного планування необхідно відобразити потенційні ризики для економічної та енергетичної безпеки Росії, пов'язані із розвитком в країні виробництва СПГ, і заходи щодо їх мінімізації.

У грудні минулого року президент РФ Володимир Путін доручив чиновникам разом із профільними компаніями "визначити загрози енергетичній безпеці РФ, пов'язані з розвитком виробництва СПГ в світі, а також заходи, спрямовані на їх запобігання, мінімізацію або подолання в умовах широкого застосування механізмів економічного і політичного протидії розширенню видобутку і експорту російського природного газу".

Показати ще новини
Радіо NV
X