Харківський тракторний завод може зупинити виробництво

13 травня 2016, 15:19
Австрійський акціонер Зігфрід Вольф заявив, що Харківський тракторний завод (ХТЗ) може зупинити виробництво через висунуті до підприємства звинувачення, передає Інтерфакс-Україна

"У нас був чіткий бізнес-план на поточний рік виходу на прибутковий результат, але через зрив виробництва, обумовленого необґрунтованими претензіями представників органів влади, багато укладених контрактів, частина яких вже передоплачена на 30-40%, залишаються невиконаними. Ми вже втратили три-чотири місяці, і мені зараз складно спрогнозувати, якими будуть підсумки року", – заявив Вольф, який володіє 30% акцій.

Відео дня

За його даними, під питанням залишився контракт з Украгролізингом на постачання 40 тракторів. Договір виконали на 75%.

"У нас на майданчику стоять необхідні трактори, але вони не обладнані двигунами, через заборони, які зараз існують вони не можуть бути поставлені з Росії", – пояснив він.

При цьому, за його словами, замінити ці двигуни іншими не можуть.

Зараз йуть судові розгляди про стягнення з підприємства понад 400 млн грн по кредитам, отриманим в 1998 році, як держпідприємству. Вищий адмінсуд на початку квітня відхилив скаргу заводу і залишив в силі рішення апеляційного адмінсуду Харкова про стягнення вказаних коштів.

На початку травня цього року ХТЗ повідомив про проведені СБУ з 21 березня по 8 квітня обшуки, у ході яких вилучили фінансову та іншу документацію.

За словами Вольфа, офіційних звинувачень, пов'язаних з ймовірними економічними злочинами, їм не пред'явили.

Показати ще новини
Радіо НВ
X