Харківобленерго через суд вимагає 46 млн грн від галузевого регулятора

23 березня 2016, 19:25
Харківобленерго подав позов на Національну комісію, що здійснює регулювання у сфері енергетики та комуннальных послуг (НКРЕКП) і вимагає 46,151 млн грн

Про це на своїй Facebook-сторінці заявив голова НКРЕКП Дмитро Вовк.

Верх цинізму державних обленерго і бездіяльності ФДМУ, повторюють мантру "потрібно продавати", замість зміни менеджмент...

Відео дня
Опубліковано Вовком Дмитрим 23 березень 2016 р.

Як повідомляє Економічна правда, фінансова компанія Трансфербутик (посередник взаєморозрахунків Запоріжжяобленерго і Харківобленерго), незважаючи на взяті на себе зобов'язання, затримала 44,7 млн грн.

Згідно з рішенням, прийнятому у січні Господарським судом Києва, Харківобленерго 23 липня 2015 року підписало договір із Запоріжжяобленерго про надання 51 млн грн поворотної фіндопомоги і перерахував її в повному обсязі.

Однак до 30 вересня 2015 року гроші не повернули.

Харківобленерго в жовтні підписало з Трансфербутиком договір, згідно з яким фінансова компанія отримала право бути посередником при розрахунках.

Після цього Запоріжжяобленерго перерахувало Трансфербутику 26,5 млн грн, а пізніше – 24,5 млн грн.

Але фінансова компанія передала Харківобленерго лише 6,3 млн грн. Ще 44,7 млн грн зависли у компанії-посередника.

Зазначений суд вирішив стягнути з Трансфербутика недоотриману суму.

НКРЕКП просив Фонд держмайна України змінити керівництво Запоріжжяобленерго через нанесення їм збитків компанії і держави. У комісії заявили, що для вирішення проблеми вже зверталися до СБУ, ГПУ, МВС та інших держорганів.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X