Проведуть новий конкурс. Укрзалізниця відсторонила керівництво однієї з філій через поставки харчування для поїздів Інтерсіті

18 травня 2020, 18:37
Керівництво Укрзалізниці скасував результати конкурсу на постачання харчування в потягу Інтерсіті, який виграла маловідома компанія Грінед.

Укрзалізниця відсторонила керівництво філії Українська залізнична швидкісна компанія через непрозорий конкурсу на поставку харчування для швидкісних поїздів.

Про це повідомляє прес-служба УЗ з посиланням на в.о. голови правління УЗ Івана Юрика.

Відео дня

За словами Юрика, щодо попередніх відборів проводиться службова перевірка. Керівник УЗ відзначив, що на цей час вже зрозуміло, що відбір було організовано неправильно.

Також він заявив, що при проведенні наступних аукціонів в Укразілнице врахують «ті недоліки, які на сьогодні стали очевидними».

Ситуацію прокоментував і міністр інфраструктури Владислав Криклій. У своєму Telegram він розкритикував процедуру проведення торгів на поставку харчування, які проводилися не через систему ProZorro.

«Якщо потрібно прискорити процедуру, то забезпечте, в першу чергу, її прозорість, а не знімайте після першого кола надання цінових пропозицій», - написав міністр.

15 травня стало відомо, що переможцем конкурсу на організацію харчування в швидкісних поїздах Інтерсіті стала компанія Грінед. Ця компанія володіє невеликим кафе в Києві і має в штаті кілька співробітників. Маловідома компанія отримала право останньої пропонувати ціну на конкурсі. В результаті компанія запропонувала платити УЗ на 25 тис. грн в місяць більше, ніж WOG Cafe, який постачав харчування для Інтерсіті з лютого 2016 року.

Конкурс на нового постачальника харчування для поїздів Інтерсіті був оголошений в жовтні 2019 року. У фінал відбору пройшли три учасники : WOG Cafe, Санфініті і Фуд енд Беверидж. Тоді WOG Cafe заявила про порушення умов тендеру і звернулася до суду, після програвши справу. У квітні цього року Укрзалізниця оголосила новий конкурс на харчування в Інтерсіті.

Редактор: Люба Балашова

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X