Компанія найбагатшої людини Азії продовжує втрачати мільярди доларів капіталізації після скандального звіту американської інвесткомпанії

30 січня, 14:59
Найбагатша людина Азії Гаутам Адані (Фото:REUTERS/Amit Dave)

Найбагатша людина Азії Гаутам Адані (Фото:REUTERS/Amit Dave)

На тлі скандалу зі звітом інвесткомпанії Hindenburg Research індійська група Adani втратила приблизно $65 млрд капіталізації.

Більшість акцій групи Adani різко впали в понеділок, а ринкові збитки за три дні зросли майже до $65 млрд, передає Reuters.

Падіння вартості акцій продовжується третій день на тлі скандалу після негативного звіту американської компанії Hindenburg Research.

Відео дня

Звіт інвесткомпанії вже спричинив масове падіння семи зареєстрованих на біржі компаній групи Adani.

Зокрема, у звіті Hindenburg Research йдеться про те, що ключові компанії Adani, зареєстровані на біржі, мають «суттєвий борг», який поставив усю групу в «уразливе фінансове становище».

Також там зазначається, що акції семи компаній мають потенціал зниження на 85% через те, що у звіті називається " захмарною" оцінкою".

Зокрема зазначається, що п'ять із семи ключових компаній Adani, зареєстрованих на біржі, повідомили про коефіцієнти поточної ліквідності, показник ліквідних активів за вирахуванням короткострокових зобов'язань, нижче 1, що, на думку Hindenburg Research, передбачає "підвищений ризик короткострокової ліквідності".

У неділю група Adani відповіла на звіт, в якому були заявлені побоювання щодо рівня її боргу та використання податкових пільг. У компанії заявили, що дотримуються всіх місцевих законів, і надали необхідну нормативну інформацію.

Флагманські акції Adani Enterprises, які пропонуються для первісного розміщення ( IPO) на суму $2,5 млрд торгуються значно нижчими від ціни пропозиції.

У свою чергу в Hindenburg Research зазначили, що відповідь компанії багато в чому підтвердила їх висновки та проігнорувала ключові питання.

Раніше повідомлялося, що експорт iPhone з Індії подвоївся і перевищив 2,5 мільярда доларів.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X