Гроші на вітер. Глава Lego розповів, навіщо виробнику легендарних іграшок інвестувати у вітропарк

14 жовтня 2015, 18:43
Генеральний директор данської Lego Group Йорген Віг Кнудсторп пояснив, навіщо його компанія інвестувала у вітропарк, який на початку жовтня відкрили у Північному морі

"Близько п'яти років тому ми почали думати про наше майбутнє і одну з цілей, які ми хотіли перед собою поставити, ми називаємо нашою "обіцянкою планеті", що спонукає до соціальної та екологічної відповідальності. Ми хотіли, щоб компанія працювала на енергії з відновлюваних джерел. Саме тому ми почали досліджувати, як ми можемо бути в цьому більш ефективними", - пояснив Кнудсторп в інтерв’ю DW.

Відео дня

За його словами, інвестування у відновлювану енергетику, яка врівноважує власне споживання, є найбільш ефективним способом долучитися до збереження клімату.

"Вітропарк постачатиме стільки енергії, що її вистачило б на забезпечення 320 тисяч німецьких домівок. Частка, яку ми проінвестували в цьому проекті, становить приблизно третину", - зазначив він.Вітропарк, що знаходиться у 54 кілометрах від узбережжя Німеччини, данська компанія Lego Group відкрила разом з двома партнерами. До 2020 року компанія має намір урівноважити кількість енергії, яку вона використовує для виробництва іграшок, еквівалентною кількістю енергії з відновлюваних джерел.

Кнудсторп також підкреслив, що багато хто з клієнтів-рітейлерів Lego вважає створення вітропарку дуже важливим й цінує активну позицію компанії.

"Ну і звісно, як діти, так і батьки, котрі купують та граються іграшковими цеглинками Lego, як правило дуже позитивно ставляться до того, що наша компанія займає таку активну позицію в питаннях збереження довкілля", - розповів він.

За словами Кнудсторпа, інвестиції в енергію вітру є не єдиною "зеленою" ініціативою компанії. Так, Lego переробляє понад 90% виробничих відходів. Також компанія зменшила розмір своєї упаковки, що призвело й до зменшення обсягів при транспортуванні.

"Ми працюємо над реалізацією інвестицій, які стимулюватимуть вищу ефективність у споживанні енергії. Йдеться як про офіси з ефективнішим опаленням та ізоляцією, так і про фабрики, на яких зараз ми споживаємо дуже багато енергії", - додав він.

Довідка. Йорген Віг Кнудсторп - голова правління Lego Group з 2004 року. Він став першим очільником групи, який не належить до родини засновника.

Раніше повідомлялося, що конструктори Lego визнали кращою іграшкою всіх часів.

Показати ще новини
Радіо НВ
X