Гройсман знайшов ще одну заміну російському газу

13 червня 2017, 14:02
Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявляє про готовність України взяти участь у формуванні "газового коридору" з Угорщиною і Хорватією

Про це Гройсман повідомив під час переговорів прем'єр-міністром Хорватії Андрієм Пленковичем, передає прес-служба Кабміну.

"Ми зацікавлені у тому, щоб створити газовий коридор Хорватія – Угорщина – Україна і все будемо робити для того, щоб цей проект наблизився до повноцінної реалізації. Ми зацікавлені у такому постачанні газу в Україну", - пояснив Гройсман.

Відео дня

Згідно з повідомленням, Україна в рамках диверсифікації поставок природного газу і з метою налагодження нових форм співпраці в енергетичній сфері з країнами Європейського Союзу готова приєднатися до проекту формування нового "газового коридору" Хорватія - Угорщина - Україна, який передбачає використання потужностей LNG-терміналу на хорватському узбережжі.

Проект входить в пакет ініціатив президента Хорватії Колінда Грабар-Кітарович по формуванню Центральноєвропейської вертикалі співпраці Адріатика - Балтика - Чорне море. Він передбачає не лише організацію поставок палива, але і можливе об'єднання газотранспортних систем трьох країн.

Раніше повідомлялося, що вже в 2022 році Україна зможе імпортувати норвезький газ, якщо до того часу реалізують проект Балтійський трубопровід інтерконнектор Україна-Польща.

7 травня, російський Газпром почав будівництво в Чорному морі газопроводу в обхід України - Турецький потік.

Показати ще новини
Радіо NV
X