Гройсман залучає НАБУ до переговорів з Ryanair

11 липня 2017, 16:25
Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман доручив залучити Національне антикорупційне бюро України (НАБУ) до оцінки переговорного процесу з ірландським лоу-кост-авіаперевізником Ryanair про польоти в Україну і заявив про необхідність відновлення цих переговорів

Про це він повідомив на своїй Facebook-сторінці.

«Звернутися до НАБУ та Антимонопольний комітет Українищодо оцінки всього перебігу переговорного процесу за участі Мінінфраструктури і Міжнародний аеропорт Бориспіль щодо дотримання законодавства і умов конкуренції», - пише він.

Відео дня

Гройсман також повідомив про доручення Мінінфраструктури прискорити розробку Стратегії розвитку транспортної галузі в авіасегменте, включаючи розробку стратегії розвитку українських аеропортів, у тому числі із залученням лоу-костів.

"Усі наші зусилля повинні бути зосереджені на тому, щоб громадяни мали всі умови для вільного пересування", - резюмував прем'єр-міністр.

Нагадаємо, прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявив про необхідність відновити переговорний процес з лоукостером Ryanair.

Нагадаємо, ірландська авіакомпанія Ryanair після тривалих переговорів скасувала плани з виходу на авіаринок України. Авіаперевізник пояснив таке рішення розбіжностями з керівництвом Борисполя, яке відмовилося виконувати досягнуті між авіакомпанією та Міністерством інфраструктури України домовленості.

У свою чергу гендиректор Борисполя Павло Рябікін звинуватив лоукостер Ryanair в незаконних вимогах. Також він заявляв, що через ультиматум Ryanair аеропорт може зазнати збитків в 2 млрд грн.

Коментуючи ситуацію, що склалася, Володимир Омелян заявив, що у відмові Ryanair запланованого входу в Україні винен також і найбільший авіаперевізник країни - авіакомпанія Міжнародні авіалінії України (МАУ).

Показати ще новини
X