Гройсман розповів, коли Укрзалізниця і General Electric почнуть виробництво локомотивів

26 жовтня 2017, 13:35
Укрзалізниця спільно з компанією General Electric Transportation, що є складовою транснаціональної корпорації General Electric, почнуть виробництво тягового рухомого складу (локомотивів) в 2018 році

Про це повідомив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман, передає Інтерфакс-Україна.

"Зараз ми працюємо над модернізацією, наприклад, Укрзалізниці: нам потрібна тяга, мова йде про те, що ми зможемо, думаю, вже в наступному році почати спільне виробництво з General Electric, - сказав Гройсман.

Відео дня

Відповідну угоду про початок виробництва мають намір підписати до кінця 2017 року.

За словами Гройсмана, при розвитку машинобудування важливу роль відіграє досягнення високого ступеня його локалізації в Україні.

Нагадаємо, в травні 2016 року, виробники локомотивів компанії Bombardier і General Electric заявили про намір надати Укрзалізниці локомотиви для експериментального використання на 3-6 місяців.

У липні 2016 року компанія General Electric вирішила передати локомотив Укрзалізниці для випробувань в Україні.

Восени 2016 року Укрзалізниця протестувала локомотиви від General Electric.

В кінці серпня 2017 року стало відомо, що Укрзалізниця і американська компанія General Electric домовилися про співпрацю в сфері модернізації існуючих і виготовлення нових дизельних локомотивів протягом наступних 10 років.

Також раніше повідомлялося, що в листопаді поточного року Укрзалізниця може підписати рамкову угоду про співпрацю з General Electric.

Показати ще новини
Радіо NV
X