Гройсман пригрозив Коломойському і Боголюбову кримінальною відповідальністю

4 липня 2017, 10:14
Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що якщо зобов'язання колишніх акціонерів Приватбанку (Київ) не будуть виконані, піде кримінальна відповідальність за недотримання закону

Про це він заявив в ефірі телеканалу ICTV, передає Інтерфакс-Україна.

"Якщо зобов'язання виконані, по ним будуть відповідні рішення, якщо вони не виконані, в тому числі Національний банк це засвідчить, потім настає кримінальна відповідальність за недотримання закону", - сказав він.

Відео дня

При цьому прем'єр констатував, що Приватбанк є стабільним.

За його словами, Олександр Шлапак, що очолив банк після націоналізації, спочатку попереджав, що займає цю посаду тимчасово для його стабілізації.

"Він свою роботу виконав. Зараз він подав у відставку, більш того, прем'єр-міністр, уряд вже не призначають керівника - це прерогатива незалежної наглядової ради. Наглядова рада розгляне цю заяву і буде приймати рішення. Вважаю, що Олександр Шлапак дуже висококваліфікований, дуже чесний і професійний управлінець", - підкреслив Гройсман.

Нагадаємо, колишні акціонери ПриватБанку продовжують переговори щодо реструктуризації наявних перед фінустановою зобов'язань, повідомив один з екс-власників банку Ігор Коломойський в понеділок, 3 липня, службі новин ТСН.

Нагадаємо, голова правління державного ПриватБанку Олександр Шлапак подав у відставку.


18 грудня 2016 року Кабінет Міністрів прийняв рішення про входження держави в капітал Приватбанку.

Згідно з цим рішенням, держава в особі Міністерства фінансів стало власником 100% акцій, а Приватбанк був докапіталізоаний на суму 116,8 млрд гривень.

3 липня 2017 Міністерство фінансів України вирішив докапіталізувати ще Приватбанк на 38,565 млрд гривень.

Перший транш у 22,5 млрд буде спрямований в капітал банку до липня поточного року.

Національний банк відзначає, що при проведенні докапіталізації Приватбанку не знадобиться монетизація облігацій внутрішньої державної позики.

За даними НБУ, на 1 квітня за розміром активів банк займав 1-е місце (237,3 млрд гривень) серед діючих банків.

Показати ще новини
Радіо НВ
X