Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Гройсман пояснив, як Україна бореться за власну енергетичну незалежність

20 серпня 2016, 16:53
646
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Україна в період з 2007 по 2013 років не видавали дозволів на розробку родовищ власного газу

Отримані дев’ять нових дозволів на розвідку запасів газу компанією Укргазвидобування дозволять наростити власний видобуток та в перспективі дозволять Україні знизити залежність від експорту

Таке пояснення дав прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, прокоментувавши статистику НАК Нафтогаз на своїй сторінці у Facebook.

Гройсман зазначив, що за попередній період з 2007 по 2013 роки в Україні не було видано жодного дозволу на власний видобуток газу.

“Це саме ті дозволи, які дають змогу врешті-решт наростити власний видобуток газу. І це рівно у 9 разів більше таких дозволів, ніж за період ... з 2007 по 2013 роки. За цей рік - уже 14, проти одного за 7 років, коли прем'єрами були Янукович, Тимошенко і Азаров”, - підкреслив він. 

В свою чергу в НАК пояснили, що нові  розробки родовищ газу є необхідною умовою для збільшення майбутніх обсягів видобування газу в Україні. Цей процес передбачає кілька років до успішних розробок.

"Між отриманням спецдозволу та початком видобування проходить близько двох років", - додали в НАК Нафтогаз України.

Раніше НВ повідомляло, що 1 серпня комісія з питань надрокористування прийняла рішення видати компанії Укргазвидобування 7 нових спецдозволів на видобуток вуглеводнів.

Головне

Україна/Події

1 грудня, 14:45

article_img
В Укрзалізниці відреагували на поломку експреса до Борисполя

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися