Гройсман пояснив, як Україна бореться за власну енергетичну незалежність

20 серпня 2016, 16:53
Отримані дев’ять нових дозволів на розвідку запасів газу компанією Укргазвидобування дозволять наростити власний видобуток та в перспективі дозволять Україні знизити залежність від експорту

Таке пояснення дав прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, прокоментувавши статистику НАК Нафтогаз на своїй сторінці у Facebook.

Гройсман зазначив, що за попередній період з 2007 по 2013 роки в Україні не було видано жодного дозволу на власний видобуток газу.

Відео дня

“Це саме ті дозволи, які дають змогу врешті-решт наростити власний видобуток газу. І це рівно у 9 разів більше таких дозволів, ніж за період ... з 2007 по 2013 роки. За цей рік - уже 14, проти одного за 7 років, коли прем'єрами були Янукович, Тимошенко і Азаров”, - підкреслив він.

В свою чергу в НАК пояснили, що нові розробки родовищ газу є необхідною умовою для збільшення майбутніх обсягів видобування газу в Україні. Цей процес передбачає кілька років до успішних розробок.

"Між отриманням спецдозволу та початком видобування проходить близько двох років", - додали в НАК Нафтогаз України.

Раніше НВ повідомляло, що 1 серпня комісія з питань надрокористування прийняла рішення видати компанії Укргазвидобування 7 нових спецдозволів на видобуток вуглеводнів.

Показати ще новини
Радіо NV
X