Гройсман оголосив про розвиток логістичної інфраструктури

17 серпня 2017, 18:50
Українська логістична інфраструктура – від портів і залізниці до авіасполучення – потребує оновлення та комплексного бачення розвитку, яке за дорученням Кабінету міністрів розробляє Мінінфраструктури

Про це повідомив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман під час спілкування з журналістами в рамках поїздки в Миколаївську область 17 серпня, передає прес-служба Кабміну .

Відео дня

"Всю логістичну інфраструктуру потрібно оновлювати. Є доручення Мінінфраструктури, щоб вони представили комплексне бачення розвитку інфраструктури – від портів, залізниці, повітряного транспорту, доріг. Це єдина система, і вона повинна розвиватися гармонійно", – пояснив Гройсман.

Прем'єр-міністр зазначив, що робота в заданому напрямку вже ведеться. Так, стратегія розвитку дорожнього господарства вже формується – в тому числі за рахунок реалізації конкретних проектів. "Стратегія розвитку доріг формується на конкретних проектах. І нам потрібен час і ресурси", – зазначив прем'єр.

За його словами, сьогодні вже є напрацювання і в сфері річкового транспорту, який може у майбутньому стати альтернативою автомобільним перевезенням.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X