ГПУ запідозрила главу Фонду держмайна у причетності до незаконної приватизації

23 листопада 2017, 14:13
Генеральна прокуратура запідозрила виконувача обов'язків голови Фонду державного майна (ФДМ) Віталія Трубарова у причетності до незаконної приватизації частини будівлі МінАПК

Про це генеральний прокурор Юрій Луценко написав на своїй Facebook-сторінці.

"ГПУ розслідує провадження про незаконну приватизацію у січні 2013 року частини будівлі МінАПК. Міністр і його протеже вирішили створити пивний ресторан прямо у приміщенні міністерства на Хрещатику. Звісно - даром. Отже, вони діяли через схему оренди з правом приватизації за умови поліпшення приміщення", - написав Луценко.

Відео дня

За його словами, виконання ремонтних робіт було тільки на папері, які були необхідні для підписання незаконної угоди про купівлю-продаж державного приміщення приватним товариством із обмеженою відповідальністю.

Також генпрокурор заявив, що у зв'язку з цим 22 листопада був допитаний керівник Фонду держмайна Трубаров. За даними ГПУ, він не проконтролював і підписав незаконний договір про приватизацію.

"Ще вчора він мав бути затриманий. Але закон передбачає передачу такої справи і готової підозри у НАБУ. Що і зроблено. Оперативності і удачі колегам", - добавив Луценко.

Напомним, Віталія Трубарова було призначено в. о. голови ФДМ у вересні поточного року Кабміном. До квітня Фонд очолював Ігор Білоус.


Віталій Трубаров народився у 1973 році. Закінчив Донецький державний технічний університет, у 2003-2006 роках очолював регіональне відділення ФДМ у Донецькій області, а потім працював у Донецькій облраді та в районній податковій інспекції у Донецьку.

У 2010-2015 роках став спочатку заступником, а потім начальником регіонального відділення ФДМ по Києву.

Також з 2015 по 2017 рік Трубаров був помічником глави ФДМ, а потім головним спеціалістом відділу координації діяльності структурних підрозділів ФДМ.


Показати ще новини
Радіо NV
X