ГПУ закрила справу проти найбільшого виробника цукру в Україні

19 вересня 2017, 15:09
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
ГПУ закрила справу проти найбільшого виробника цукру в Україні - фото

Фото: pixabay.com/designfoto

Генпрокуратура закрила кримінальне провадження проти Астарти

Найбільший виробник цукру в Україні - агропромисловий холдинг Астарта заявив про закриття Генеральною прокуратурою (ГПУ) кримінального провадження стосовно дочірніх структур компанії

Про це повідомила прес-служба компанії.

"Генеральна прокуратура закрила кримінальне провадження проти дочірніх структур Астарти з огляду на відсутність складу правопорушення. Таким чином, зняті усі попередні звинувачення. Слідом за цим ми очікуємо, що найближчим часом у судовому порядку будуть розблоковані банківські рахунки низки підприємств компанії", - йдеться в повідомленні.

Компанія також зазначила, що випадок з Астартою повинен стати "точкою неповернення" до силового впливу правоохоронних органів на бізнес за відсутності обґрунтованих, підтверджених судовими рішеннями, підстав.

Нагадаємо, що на початку вересня Генпрокуратура провела обшук в головному офісі найбільшого цукровиробника Астарта-Київ.

Пізніше стало відомо, що Печерський районний суд Києва за клопотанням прокурора департаменту з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки Генпрокуратури Дениса Ковіна заарештував рахунки одразу трьох компаній українського цукрового гіганта.


Агропромхолдінг Астарта - найбільший виробник цукру в Україні з часткою виробництва близько 25%, земельний банк якого становить 245 тис. га. Також компанія займається виробництвом молока та перероблюванням сої.

Компанія здійснює діяльність у Полтавській, Вінницькій, Хмельницькій, Тернопільській, Житомирській, Чернігівській, Черкаській і Харківській областях.

Найбільшими акціонерами Астарти є бізнесмен Віктор Іванчик і міжнародна фінансова група Fairfax Financial Holdings Limited, акції компанії торгуються на Варшавській фондовій біржі.

Журнал НВ (№ 21)

Парламентскі списки

Завдяки двом новим політичним силам на парламент чекає безпрецедентне в історії України оновлення

Читати журнал

Вибір редакції

Економіка

Вчора, 09:30

thumb img
Гроші тижня: єврооблігації України, Роттердам-, купівля каналу ZIK соратником Медведчука, піруети Баришівського райсуду і знову газ
Технології

Вчора, 09:01

thumb img
Країна розумнішає. Як 3G і 4G змінюють українську економіку
Економіка

14 червня, 17:00

thumb img
Багаті тихоні. Economist пояснив, чому німецькі багатії відрізняються від американських

Стань автором

Якщо Ви хочете публікувати свої колонки на НВ Бізнес, напишіть листа на адресу:

kolonka@nv.ua