ГПУ відкрила кримінальні справи проти менеджменту Нафтогазу - ЗМІ

10 серпня 2017, 09:50
4 серпня Департаментом з розслідування особливо тяжких злочинів у сфері економіки Генеральної прокуратури відкрито кримінальне провадження проти посадових осіб НАК Нафтогаз України

Про це ЕП повідомив співрозмовник в ГПУ.

При цьому, він не уточнив прізвищ фігурантів справи, пояснивши лише, що вони підозрюються у порушенні двох статей КК: №172 (грубе порушення законодавства про працю) і №364 (зловживання владою або службовим становищем).

Відео дня

У рамках цього провадження 9 серпня Генпрокуратура зажадала у Нафтогазу список документів.

"Для з'ясування обставин, що мають значення для кримінального провадження, просимо надати завірені копії чинного статуту Нафтогазу; журналу входу/виходу до центрального офісу компанії за 18 і 21 липня 2017 року", - йдеться в запиті ГПУ на Нафтогаз, який є у розпорядженні видання.

Крім того ГПУ зажадала табель обліку робочого часу глави НАК Андрія Коболєва, Щербенко В.В. (Директор з адміністративної діяльності НАК - ред.) і Лупащенко В.М. (Начальник управління департаменту безпеки НАК - ред.) за 18 липня; посадову інструкцію Коболєва, Щербенко і Лупащенко, що діє на липень-серпень 2017 року.

Провадження відкрито за фактом звільнення 1 серпня Ігоря Бурака з посади віце-президента-головного інженера Укртрансгазу.

За неофіційними даними, у зазначені дати (18 і 21 липня) Бурак приїжджав до центрального офісу Нафтогазу, де проводив зустріч з Коболєвим, Щербенко і Лупащенко.

"Говорили про його звільнення "за власним". Він не погодився, тому (в кінці липня - ред.) було розпочато внутрішнє службове розслідування і його звільнили за статтею", - пояснило джерело видання в Укртрансгазі.

Ігор Бурак є членом команди екс-президента Укртрансгазу Ігоря Прокопіва (на даний час займає пост заступника голови Міненерго) - опонента Андрія Коболєва.

Показати ще новини
Радіо NV
X