Готельний бізнес сьогодні – один з найкращих напрямків для інвестицій – Перша шпальта

25 лютого 2016, 15:42
Готельний бізнес сьогодні – один з найкращих напрямків для інвестицій. Про це йдеться у новому випуску програми Перша шпальта, партнером якої є Новое Время

Великий ризик і великі можливості. Так бачать Україну в зарубіжних готельних мережевих компаніях. Це одночасно і добрий, і тривожний знак для українських готельєрів. Їм варто було б поспішати займати нішу 2-3 зіркових готелів, поки її не зайняли ті, хто сьогодні домінує у високому ціновому сегменті.

Відео дня

Як розповів в інтерв'ю програмі керуючий директор готелю Hilton Kiyv Хассан Рагаб, його мережа придивляється до можливостей українського ринку і вивчає можливість відкриття нових готелів. «В Україні є лише невелика кількість бюджетних готелів і ті старого радянського типу. Але потрібні міжнародні бренди. Наприклад, такі, як Hilton Garden Inn, Hampton. У нас є цей продукт. Ми розуміємось на цьому. Але зараз я не бачу продукту такого рівня на ринку», - сказав Рагаб.

«Як це і було п'ять-десять років тому, завжди не вистачало хороших за якістю обслуговування та якості наповнення бюджетних готелів. Тобто 2-3 зірки. Власники готелів завжди прагнули відкривати дорогі сегменти, починаючи від 4 зірок. Не заповнюючи ринковий сегмент двозірковими і тризірковими готелями хорошої, європейської якості», - погоджується президент Асоціації готелів та ресторанів Дмитро Заруба.

Віце-президент Асоціації хостелів Олена Іващенко розповіла в інтерв'ю програмі, що сьогодні цікаво відкривати не просто готель, а тематичний готель. «У нас не вистачає цікавих готелів», - зазначає вона.

Катерина Старунська, директор з маркетингу компанії DeVision каже, що відкривала б невеликий готель в тій же Херсонській області.

Також у програмі дивіться інтерв'ю з головою НАК «Нафтогаз України» Андрієм Коболєвим, який розповів про взаємини з Газпромом, стан української ГТС та ситуацію в Укрнафті.

Завершує випуск «розбір польотів» спеціальним кореспондентом Першої шпальти Майклом Щуром.

Програма Перша шпальта виходить на каналі UA: Перший в партнерстві з журналом Новое Время.Показати ще новини
Радіо НВ
X