Google змінить свій рекламний бізнес і заплатить 220 млн євро штрафу за рішенням французького регулятора

7 червня 2021, 18:46

Американська транснаціональна корпорація Google погодилася внести зміни в свій рекламний бізнес, які націлені на запобігання зловживанню домінуючим становищем на ринку.

Як пише агентство Reuters, американський гігант пішов на врегулювання антимонопольного розслідування, розпочатого французьким регулятором.

Угода може допомогти змінити баланс сил на ринку реклами на користь видавців і є знаковою, тому що Google вперше погодився під тиском антимонопольного органу внести зміни в свій величезний рекламний бізнес, який приносить йому велику частину доходів. Корпорація також заплатить штраф на суму 220 мільйонів євро ($268 млн).

Відео дня

«Рішення про введення санкцій відносно Google має особливе значення, оскільки це перше в світі рішення, що стосується складних алгоритмічних аукціонних процесів, від яких залежить рекламний бізнес в інтернеті», - прокоментувала голова французького антимонопольного регулятора Ізабель де Сільва.

Відомство прийшло до висновку, що Google зловживав своїм домінуючим становищем на ринку рекламних послуг, надаючи переваги власним технологіям на шкоду конкурентам і видавцям.

Показати ще новини
Радіо НВ
X