Google заявив про різке зростання YouTube в Україні

19 травня 2017, 12:11
Компанія Google Україна заявляє про збільшення часу перегляду вмісту в сервісі відеохостингу YouTube в Україні на 70% в 2016 році

Про це повідомив директор з розвитку творців відеоконтенту YouTube у Східній Європі Кирило Литовинский на конференції YouTube Video People.

Він зазначив, що за минулий рік зростання кількості українських YouTube каналів склало 30%, а темпи зростання глядацької активності збільшилися на 60%, повідомляють Українські новини.

Відео дня

При цьому зростання кількості нових відеозаписів в українському сегменті YouTube склало 90%.

За даними дослідження, профілі користувачів YouTube - 33% українських інтернет-користувачів дивляться YouTube під час перегляду телевізійного контенту.

У той же час, згідно з загальносвітовою статистикою ресурсу, близько 400 годин відео завантажується на YouTube кожну хвилину, користувачі переглядають 1 млрд годин контенту щодня, при цьому 60% припадає на мобільні пристрої.

У 2015 році щодня переглядали відео на YouTube всього 40% українських користувачів, при цьому 70% інтернет-користувачів у віці від 16 до 24 років дивляться відео на YouTube щоденно.

В Україні перше відео на YouTube було завантажено у 2005 році, а офіційно YouTube запущений в кінці 2012 року.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X