Google витратить $7 млрд на офіси і центри обробки даних до кінця року

18 березня 2021, 18:13

В 2021 році Google планує інвестувати в нерухомість $7 млрд. У компанії розраховують, що їхні витрати на офіси і центри обробки даних допоможуть створити 10 000 робочих місць.

До кінця року Google, що входить в Alphabet Inc, витратить $7 млрд на розширення офісних площ в США, з них $1 млрд в своєму рідному штаті - Каліфорнії. Про це йдеться в заяві СЕО компанії Сундара Пічаї.

Відео дня

Інвестиції будуть спрямовані, переважно, на існуючі майданчики. Також Google збирається відкрити три нових офісних центри - в Міннесоті, Техасі і Північній Кароліні. Таким чином, компанія буде представлена вже в 19 штатах США.

Для деяких з діючих центрів Google - в Атланті, Вашингтоні, Чикаго і Нью-Йорку - компанія найме тисячі нових співробітників. У Google прогнозують, що всього їх інвестиції в нерухомість приведуть до створення 10 000 повноцінних робочих місць.

«Особисте спілкування для спільної роботи і створення спільноти є основою культури Google і залишатиметься важливою частиною нашого майбутнього», - зазначив Пічаї.

Нагадаємо, що в липні 2021 року Google продовжила віддалену роботу для своїх співробітників до літа 2021 року. До цього компанія виплатила по $1000 співробітникам, які в період епідемії коронавірусу типу COVID-19 перейшли на роботу з дому.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X