Вірять у повернення. Google купує офісну будівлю у центрі Лондона за $1 млрд

14 січня 2022, 14:31

Компанія Google витратить $1 млрд на покупку будівлі в центрі Лондона, демонструючи свою впевненість у тому, що співробітники все ж таки повернуться працювати в офіси.

Технологічний гігант Google купує будинок у центрі Лондона, який компанія вже орендує, за $1 млрд, передає Reuters.

Компанія демонструє свою впевненість у майбутньому офісу як місця для роботи.

Відео дня

"Нам пощастило працювати в Британії майже 20 років, і наша покупка девелоперського комплексу Central Saint Giles підкреслює нашу незмінну прихильність до зростання і успіху країни", - зазначила фінансовий директор Alphabet Рут Порат.

Після покупки Google планує переобладнати будівлю та переобладнати її для спільної роботи з особистою присутністю, обладнати всередині конференц-зали для гібридної роботи та забезпечити більше місця для окремих людей.

В оновленому офісі також буде передбачено можливість працювати на свіжому повітрі.

Кількість співробітників Google у Британії налічує 6400 людей.

У вересні минулого року компанія витратила $2,1 млрд на покупку офісної будівлі в центрі Нью-Йорка . Ця угода зміцнила статус техногіганта як одного з найбільших власників комерційної нерухомості на Манхеттені.

Місяцем раніше компанія в черговий раз відклала повернення співробітників в офіси по всьому світу на тлі стурбованості з приводу варіанту коронавірусу омікрон.

Google та інші технігіганти кілька разів відкладали повернення співробітників до офісів на тлі появи нових варіантів коронавірусу – дельта та омікрон.

Крім того, у грудні минулого року стало відомо, що Google пригрозила нещепленим співробітникам неоплачуваними відпустками та звільненнями.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X