Головний біль. Бізнес-омбудсмен розповів про численні скарги українського бізнесу на ДФС

12 липня 2016, 15:33
Більш ніж за рік роботи офіс бізнес-омбудсмена в Україні отримав 1000 скарг від бізнесу, 446 з яких припали на роботу Державної фіскальної служби

Про це розповів глава офісу Альгірдас Шемета.

"Сьогодні будемо концентруватися, в основному, на питаннях адміністрування податків і митних питаннях. Не відкрию великого секрету, що на даний момент це найбільш болюче питання для бізнесу, головний біль", – заявив бізнес-омбудсмен на зустрічі прем'єр-міністра Володимира Гройсмана з підприємцями, пише Інтерфакс-Україна.

Відео дня

За словами Шемети, бізнес скаржиться на неправомірні перевірки та питання, що стосуються відшкодування ПДВ і його електронного адміністрування. Крім того, підприємці незадоволені відкриттям і продовженням кримінальних проваджень, а також оцінкою митної вартості продуктів і відшкодуванняи переплат.

"Ми оприлюднимо ці випадки і запропонуємо системні рішення цих проблем. Сподіваюся, що перший результат вже є – при підготовці цієї зустрічі у багатьох областях були дії, щоб ліквідувати представлені проблеми", - підкреслив український бізнес-омбудсмен.

При цьому він додав, що сподівається на залучення до відповідальності тих працівників контролюючих органів, які проводили неправомірні дії і завдали збитків власникам бізнесу.

Показати ще новини
Радіо NV
X