Голова Борисполя розповів, коли в аеропорту буде довгоочікуваний паркінг

31 березня 2017, 14:04
335
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Аеропорт Бориспіль має намір запустити 1-ю чергу паркінгу біля терміналу D до кінця 2017-го

Державне підприємство Міжнародний аеропорт Бориспіль (Київ), найбільший аеропорт країни, розраховує запустити першу чергу паркінгу біля терміналу D на 1 тис. машиномісць до кінця 2017 року

Про це повідомив керівник аеропорту Павло Рябікін, передає Інтерфакс-Україна.

"Паркінг – одна з позицій моїх KPI в контракті. Добудова його першої пускової черги включена в фінплан на цей рік. Ми здійснили перепроектування. Паркінг розбитий на дві черги і пускові 1 тис. машиномісць. Плануємо запустити до кінця цього року", - сказав він.

За його словами, вже оголошені міжнародні торги по вибору підрядника. "Розкриття тендерної документації буде в квітні, укладення договору – в першій декаді травня. Кошти у фінплані передбачені у розмірі 300 млн грн на добудову першої черги. Сподіваємося, що в ході торгів ця цифра дещо знизиться", - сказав Рябікін.

Нагадаємо, що суд у серпні 2015 року розірвав договір аеропорту Бориспіль з генпідрядником будівництва паркінгу та зобов'язав його відшкодувати держпідприємству основний борг - 93,445 млн грн, а також пеню - 4,095 млн грн і судові витрати - 74,298 тис. грн. Однак у вересні того ж року стало відомо, що генпідрядник - ПАТ Будівельне управління №813 - подав апеляцію на це рішення суду.

Міністерство інфраструктури наприкінці грудня 2015 року розпорядилося прискорити конкурс з відбору інвесторів для реалізації проекту Будівництво паркінгу біля терміналу D аеропорту Бориспіль.

У вересні 2016 року голова аеропорту Євген Дихне зазначав, що паркінг біля терміналу D спроектований із завищеними показниками, йому досить тільки половини його площ.

Вже в грудні 2016 року уряд України затвердив низку пріоритетних проектів розвитку аеропорту, серед яких - добудова багаторівневого паркінгу.

Нагадаємо, у березні цього року аеропорт Бориспіль оголосив тендер на будівництво паркінгу на 2 038 машиномісць з метою впорядкування стоянок легкових автомобілів в районі терміналу D.


Міжнародний аеропорт Бориспіль забезпечує більш 68% пасажирських авіаперевезень України, є єдиним українським аеропортом, в якому обслуговуються далекомагістральні рейси. З аеропорту понад 50 авіакомпаній здійснюють регулярне сполучення більш ніж на 100 маршрутах по всьому світу.

Вибір редакції

Політика

Вчора, 15:09

article_img
Владислав Мангер: головні факти біографії підозрюваного в організації вбивства Гандзюк
Геополітика

Вчора, 16:45

article_img
Як Лукашенко і Меркель. На яку зовнішню політику розраховують українці від майбутнього президента
Країни

Вчора, 10:11

article_img
У Словенії депутат позбувся мандата після крадіжки сендвіча з магазину

Головне

Політика

Вчора, 13:59

article_img
Президентські дебати на Радіо НВ: Євген Мураєв vs Дмитро Добродомов - відео
Політика

Вчора, 19:25

article_img
А що це таке? Політконсультант Порошенка заперечує існування "томос-туру"
Країни

Вчора, 08:30

article_img
Атака на військову колону в Кашмірі: кількість жертв зросла до 44, Індія звинувачує Пакистан