Goldman Sachs спрогнозував курс гривні

13 квітня 2018, 16:35
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Аналітики інвестбанку Goldman Sachs зберігають очікування щодо подальшого поступового зміцнення гривні і прогнозують зростання курсу в перспективі 12 місяців до 25 грн/$.

Відповідний прогноз міститься в аналітичному огляді інвестбанку, передає Інтерфакс-Україна.

Аналітики інвестбанку зазначили, що гривня взяла курс на зміцнення вже з початку року. Також наголошується, що в середині серпня 2017 року аналітики Goldman Sachs прогнозували зростання курсу гривні у перспективі трьох місяців до 25,3 грн/$, шести місяців - до 25 грн/$, 12 місяців і до кінця 2018 року - до 24,8 грн/$.

Відео дня

Нацвалюта тоді перебувала в спадному тренді, який намітився на початку квітня і тривав до кінця літа. Гривня при цьому зміцнилася з 27,18 грн/$ до 25,44 грн/$.

В останні числа серпня минулого року гривня впала. Тоді в Національному банку України (НБУ) пов'язували відповідний розворот зі спекуляціями щодо очікуваної восени девальвації гривні.

Проте, курс гривні, за винятком деякого періоду в листопаді, продовжував знижуватися і завершив 2017 рік на позначці 28,09 грн/$, що на 3,9% нижче, ніж роком раніше.

Відзначимо, що на п'ятницю, 13 квітня 2018 года, НБУ встановив офіційний курс гривні до американського долара на рівні 25,98 грн/$.

Нагадаємо, що прогнозний курс гривні на кінець 2018 рік у проекті закону Про Державний бюджет України на 2018 рік, підготовлений Кабінетом міністрів України, становить 30,1 грн/$.


Goldman Sachs Group - один з найбільших в світі інвестиційних банків, що є фінансовим конгломератом, в колі фінансистів відомий як The Firm, займається інвестиційним банкінгом, торгівлею цінними паперами, інвестиційним менеджментом та іншими фінансовими послугами.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X