Goldman Sachs і Dragon Capital спільно купили бізнес-центр в Києві

3 жовтня 2018, 13:40

Антимонопольний комітет України (АМКУ) надав дозвіл американській The Goldman Sachs Group і українській інвесткомпанії Dragon Capital Investments Limited на придбання опосередкованого спільного контролю над столичним офісним центром Горизонт Парк загальною площею 68,8 тис. кв. м.

Про це повідомили в АМКУ, передає агентство Інтерфакс-Україна.

Комітет, зокрема, надав дозвіл Dragon Capital на опосередковане придбання активів у вигляді цілісного майнового комплексу, розташованих на вул. Амосова, 12 і вул. Грінченка, 4.

Відео дня

"Зазначена концентрація відбувається разом з концентрацією у вигляді опосередкованого - через дочірнє підприємство Горизонт Парк (Київ) придбання компанією The Goldman Sachs Group, Inc. активів у вигляді єдиного майнового комплексу... що належать акціонерному товариству Укрсоцбанк", - йдеться в повідомленні регулятора.

Згідно з даними Єдиного держреєстру, станом на 3 жовтня 2018 року власником 100% статутного капіталу Горизонт Парку вказана компанія Меладор Інвестментс Лімітед. Кінцевим бенефіціаром виступає Томаш Фіала - власник Dragon Capital.


Dragon Capital заснована в 2000 році і є однією з найбільших на інвестринку України. Працює в сфері прямих інвестицій і фінансових послуг, надає повний спектр інвестиційно-банківських і брокерських послуг для корпоративних і приватних клієнтів. Кінцевим бенефіціаром є громадянин Чехії, президент Європейської бізнес асоціації (ЄБА) Томаш Фіала. Співінвесторами фонду виступають Goldman Sachs, Джордж Сорос, OPIC.


Протягом останніх двох років компанія суттєво наростила портфель комерційної нерухомості в Україні, зокрема, - ТРЦ Victoria Gardens у Львові (48,2 тис. кв. м), ТЦ Піраміда в Києві, логістичний комплекс класу А East Gate Logistic в Борисполі, логістичний комплекс класу А West Gate Logistic в Стоянці, складський комплекс в Бучі, бізнес-центри Прайм і Євразія в Києві, бізнес-центр Eco Tower в Запоріжжі і торгово-офісний комплекс Sky Park в Вінниці.

Показати ще новини
Радіо NV
X