«Не цікаво». Фукс заявив, що передумав купувати ліцензії Голден Дерріка на видобуток нафти і газу

21 січня 2021, 12:53

Бізнесмен Павло Фукс, який заявляв про намір купити кілька ліцензій на видобуток вуглеводнів у ТОВ Іст Юроуп Петролеум (раніше — Голден Деррік), сказав в інтерв'ю Радіо НВ, що відмовився від цієї ідеї.

За словами Фукса, він не купив жодної ліцензії.

«Ну, довго перевіряли їх, дивилися, звичайно... Не цікаво, нічого», - заявив бізнесмен.

Він додав, що для розробки цих родовищ потрібні дуже дешеві гроші: «Це дуже ризикований грінфілд. Там нічого немає, це пуста земля. Потрібні дуже дешеві гроші, щоб ризикувати. У мене є де розміщувати вигідніше гроші».

Відео дня

Компанія Голден Деррік була заснована в 2007 році і раніше належала ексміністру енергетики Едуарду Ставицькому через кіпрську компанію Hartlog Limited. Власником 33% була державна компанія Надра України. Економічна правда писала в 2017 році, що структури Фукса купили у Ставицького 67% ТОВ Голден Деррік шляхом купівлі Hartlog Limited. У тому ж році компанія була перейменована в ТОВ Іст Юроуп Петролеум (East Europe Petroleum LLC). Фукс в інтерв'ю ЕП заявляв, що інформація про купівлю ним компанії Голден Деррік - «брехня і плітки».

В кінці 2018 року НАК Надра України продала свою частку компанії Авант Трейд Лімітед (кінцевий бенефіціар - Віталій Лупето, уповноважена особа Іст Юроуп Петролеум) за 12 млн грн.

У березні 2019 року менеджмент ТОВ Іст Юроуп Петролеум вивів з компанії всі 19 ліцензій на видобуток нафти і газу, повідомляло профільне інтернет-видання enkorr. Тепер компанія не має до них прямого відношення. Видання припускало, що права на видобуток нафти і газу перереєстрували, щоб убезпечити активи від ризику майбутніх претензій правоохоронних органів, пов'язаних з обставинами отримання цих ліцензій у 2011-2012 роках.

Показати ще новини
Радіо NV
X