Glusco посилила охорону своїх станцій у зв’язку з нападами представників Нацкорпусу

25 березня 2021, 10:33

У середу, 24 березня, представники партії Національний корпус здійснили напади на вісім автозаправних станцій компанії Глуск Україна. У зв’язку з цим вона посилила охорону на своїх об'єктах.

Про це йдеться в заяві Glusco в Facebook.

Компанія також опублікувала відеозапис дій представників політсили.

"Зазначені дії вчинені групою в складі понад 40 осіб політичної партії Національний корпус", - відзначили в Glusco.

Відео дня

Компанія звернулася до поліції. Дії Нацкорпусу в Glusco вважають "вандалізмом".

"В результаті нападу на АЗК Glusco, за попередніми даними, завдано збитків на значні суми. Після оцінки пошкоджень, завданих протиправними діями зазначених осіб, компанією будуть прийняті передбачені законодавством заходи щодо стягнення збитків з винних осіб", - додали в Glusco.

Як пише enkorr, тільки на 88 зі 105 АЗК Glusco можна придбати автомобільний газ і супутні товари. Відпуск дизпалива і бензинів залишається заблокованим.

Нагадаємо, що 11 березня Служба безпеки України і Податкова прийшли з обшуками на об'єкти мережі автозаправних комплексів Glusco. В СБУ повідомили, що масштабні обшуки на об'єктах компанії пов'язані з організацією незаконного ввезення в Україну палива, в тому числі з Росії.

У прес-службі Glusco у відповідь заявили, що обшуки пройшли в рамках кримінального провадження, яке не має відношення до діяльності групи компаній. У компанії заперечують зв'язок з політиком Віктором Медведчуком, проти якого Рада нацбезпеки і оборони України ввела санкції.

Компанія Glusco Ukraine є дочірньою структурою Glusco Energy SA (Швейцарія), яка входить в групу Proton Energy Group SA. Швейцарська Proton Energy Group - міжнародний трейдер, який з 2016 року був єдиним постачальником продукції російської Роснефти в Україні (по нафтопродуктопроводу Самара - Західний напрямок, українську частину якого Україна має намір націоналізувати). Кінцевим бенефіціаром ТОВ Глуско Україна є Нісан Моїсеєв.

В середині березня Proton Energy Group SA прийняла рішення припинити співпрацю і поставки нафтопродуктів на український ринок з 1 квітня 2021 року. Компанія пояснила це своїми ризиками в зв'язку з діями силовиків і ризиками контрагентів.

За даними enkorr, замість Proton Energy поставками продукції Роснефти в Україну займеться міжнародний трейдер Coral Energy.

Показати ще новини
Радіо NV
X