Glovo запускає підрозділ швидкого кур'єрської доставки

27 листопада 2020, 18:49

Сервіс доставки Glovo запускає швидку кур'єрську доставку з магазинів за 30 хвилин.

Сервіс доставки Glovo оголосив про запуск підрозділи Q-Commerce, яке буде відповідати за швидку доставляння товарів щоденного споживання і продуктів харчування. Про це йдеться в повідомленні компанії.

Відео дня

«Q-Commerce пов’язує користувачів додатку Glovo не лише з ресторанами та супермаркетами, але й дозволяє замовити що завгодно: від іграшок та музики до книг, квітів, косметики та медикаментів», — йдеться в повідомленні.

Відзначається, що за 2020 рік кількість доставлених Glovo замовлень зросла на 300% в порівнянні з минулим роком. Що стосується України, в порівнянні з листопадом 2019 роки кількість замовлень в категоріях магазини і супермаркети зросла на 1650%.

«Із закриттям магазинів і світовим локдауном, споживачі сподіваються отримати можливість замовити ще більше видів товарів прямо додому. Це створює новий користувальницький попит і мова зовсім не йде про очікування доставки від 24 до 48 годин », - зазначив глобальний директор Q-Commerce в Glovo Даніель Алонсо.

Алонсо підкреслив, що його підрозділ буде доставляти замовлення з магазинів за 30 хвилин.

Спочатку опцію запускають на батьківщині Glovo - в Іспанії, але в найближчі 12 місяців планують запустити її в інших країнах Європи, Східної Європи та Африки.

Нагадаємо, що недавно український сервіс доставки продуктів з супермаркетів Zakaz запустився в Узбекистані.

Редактор: Люба Балашова

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X