Підтягнути доставку із магазинів. Іспанський сервіс Glovo закрив угоду з Zakaz.ua — ЗМІ

21 січня 2022, 19:25

Сервіс доставки Glovo закрив угоду з українським сервісом доставки їжі із супермаркетів Zakaz.ua. Це дозволить Glovo посилити напрямок доставки з магазинів.

Іспанський сервіс доставки Glovo закрив угоду щодо придбання українського сервісу доставки їжі із супермаркетів Zakaz.ua. Про це пише AIN.UA.

За даними видання, частина інвесторів отримали виплати готівкою, інша частина - 20% готівкою та 80% акціями Glovo.

Відео дня

Як пише AIN.UA, основний акціонер Zakaz.ua, фонд Chernovetskyi Investment Group, вибрав другий варіант. Зазначається, що це дозволить компанії максимізувати свій прибуток від інвестицій в Zakaz.ua.

Інші інвестори отримали виплати готівкою та повністю припиняють свою участь у проєкті. Як пише AIN.UA, міноритарні інвестори, які мали невеликі частки, отримали виплату за вищою оцінкою, ніж CIG.

За даними видання, Glovo може офіційно оголосити про угоду 27 січня, проте навряд чи розкриє її суму.

Спочатку передбачалося, що сума угоди може становити до $80 млн. Пізніше виявилося, що ця оцінка є завищеною та переговори стартували від $15 млн — $20 млн.

За словами співрозмовників видання серед інвесторів, максимальна сума угоди не перевищує $50 млн, і швидше за все вона нижча.

Повідомляється, що підписання угоди затяглося через складний та довгий процес due diligence Zakaz.ua.

Про плани Glovo на покупку Zakaz.ua стало відомо наприкінці листопада 2021 року. Тоді ЗМІ зазначали, що одна з основних причин, через які може відбутися продаж Zakaz.ua — те, що бізнес компанії все ще потребує постійних додаткових інвестицій.

В Zakaz.ua тоді спростували інформацію про угоду.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X